nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Zachmurzenie

11°C

Kołobrzeg

Zachmurzenie

Wilgotność: 91%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 26 Maj 2018

    Burze 21°C 11°C

  • 27 Maj 2018

    Małe burze 23°C 10°C

A A A
Spotkanie z zielarzem Andrzejem Wojtkowskim

Współczesny intensywny rozwój chemizacji sprawił, iż chemioterapia zajęła w medycynie pierwsze miejsce i usunęła w cień naturalne środki lecznicze, jakimi są zioła, lecz w praktyce okazało się, iż większość leków syntetycznych wykazuje uboczne działanie na ustrój ludzki. Cały świat obecnie wraca do korzystania ze zdrowia dostępnego w "aptece Pana Boga".

Pan Andrzej jest właścicielem ekologicznego gospodarstwa w Pratkowie koło Zduńskiej Woli, gdzie zajmuje się hodowlą ziół, chętnie podróżuje po Polsce promując zdrowy tryb życia. Potrafi w niezwykle przekonujący sposób, z dużą dawką humoru opowiadać o swojej pasji, zarażając nią innych. Podczas swoich prelekcji pan Andrzej opowiada o ziołach i ich zastosowaniu, przeplatając to swoją życiową, bardzo pozytywną filozofią. Podczas spotkania będzie można spróbować różnego rodzajów herbat ziołowych. Pan zielarz również chętnie odpowiada na wszystkie pytania. "Przyroda mówi do tych, którzy chcą słuchać" – to jego życiowe motto. Jego filozofia życia oparta jest na pozytywnym nastawieniu, zdrowym i racjonalnym odżywianiu, wspomaganiu się nie suplementami i lekami, ale bazowaniu na naturze i jej bogactwie. Jego produkty posiadają ekologiczne certyfikaty. Oferuje on dużą gamę ziół – nie tylko poszczególne składniki, ale również mieszanki kosmetyczne, przyprawy oraz herbaty ziołowe.

Spotkanie będzie miało miejsce 28 kwietnia 2017 roku, o godz. 18:30, przy ul. Bocianiej 4. Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy.

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia