Drukuj

"Kraina lodu" - spektakl musicalowy

Wydarzenie

Tytuł:
"Kraina lodu" - spektakl musicalowy
Kiedy:
Wt, 25. kwiecień 2017
Gdzie:
Regionalne Centrum Kultury - Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Kategoria:
Teatr
Odsłony
10429

Opis

"Kraina lodu"

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu oraz Zespół Wokalny "Majol" z Klubu Wojskowego 8. Batalionu Remontowego w Kołobrzegu kolejny raz zapraszają na cieszącą się wielkim zainteresowaniem publiczności musicalową wersję przeboju kinowego W. Disneya "Kraina lodu".

Na scenie sali widowiskowej RCK będzie można śledzić losy Anny wyruszającej na wielką wyprawę, by odnaleźć siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. Podobnie jak na ekranie w poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf.

Historia opowiedziana muzyką, piosenkami, z udziałem młodych wykonawców Zespołu Wokalnego "Majol" działającego w Klubie Wojskowym 8 Batalionu Remontowego w Kołobrzegu. Spektakl wyreżyserowała Jolanta Wójcik – Oszmaniec. Był on niedawno ( 26 marca br.) wystawiany w stolicy, w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa, gdzie spotkał się z ciepłym przyjęciem publiczności i to nie tylko tej najmłodszej.

Do wyboru w Kołobrzegu dwa spektakle 25 kwietnia na godz. 17.00 lub 19.00. Bilety w cenie: 15 zł do nabycia w kasie RCK (ul. Solna 1). Zapraszamy!


Miejsce

Lokalizacja:
Regionalne Centrum Kultury - Strona WWW
Ulica:
ul. Solna 1
Kod pocztowy:
78-100
Miejscowość:
Kołobrzeg
Województwo:
Zachodniopomorskie
Kraj:
Poland