A A A
E-mailDrukuj

Spotkanie z pisarzem Przemysławem Piotrowskim i promocja książki "Droga do piekła"

Wydarzenie

Spotkanie z pisarzem Przemysławem Piotrowskim i promocja książki
Tytuł:
Spotkanie z pisarzem Przemysławem Piotrowskim i promocja książki "Droga do piekła"
Kiedy:
Cz, 15. marzec 2018, 16:00
Gdzie:
Regionalne Centrum Kultury - Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Kategoria:
Spotkania
Odsłony
7305

Opis

Uniwersytet III Wieku w Kołobrzegu oraz Regionalne Centrum Kultury zapraszają na spotkanie z pisarzem Przemysławem Piotrowskim oraz promocję thrillera pt. "Droga do piekła". Uniwersytet Trzeciego Wieku swoimi działaniami nawiązuje do tradycji uniwersytetów powszechnych, propagujących wśród ludzi wiedzę z różnych dziedzin niezależnie od ich poziomu wykształcenia i statusu zawodowego.


W ramach cotygodniowych spotkań odbywają się wykłady i seminaria, prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, miejscowych lekarzy, lokalnych naukowców oraz osoby pasjonujące się różnymi dziedzinami nauki czy sztuki.


Tym razem gościem Uniwersytetu Trzeciego Wieku będzie Przemysław Piotrowski, zielonogórzanin, rocznik ‘82. Były dziennikarz sportowy, potem śledczy w "Gazecie Lubuskiej". Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego, studiujący również w Hiszpanii i USA. Kocha podróże i nowe wyzwania. Pasjonat sportu, podróży, geografii i historii. Wychowany na Stephenie Kingu, Grahamie Mastertonie, Connie Igguldenie i Bernardzie Cornwellu. Zadebiutował entuzjastycznie przyjętym thrillerem "Kod Himmlera", następnie wykreował mroczny świat w ciężkiej gatunkowo "Drodze do piekła". Zapraszamy na spotkanie w ramach otwartego wykładu UTW w dniu 15 marca (czwartek) o godz. 16.00 do sali widowiskowej RCK. Wstęp wolny (ilość miejsc ograniczona).


15 marca 2018, godz. 16.00, sala widowiskowa RCK


O "Drodze do piekła"


"Były amerykański żołnierz John Pilar zostaje skazany na śmierć za zamordowanie swojej rodziny w wyjątkowo bestialski sposób. Kat wstrzykuje mu zabójczą mieszankę, ale to nie koniec jego podróży. Po drugiej stronie budzi go odrażająca woń siarki… Jego młodszy brat Lukas, były nowojorski policjant, a dziś zapijaczony detektyw, nie wierzy w jego winę. Odkrywa, że naczelnik więzienia, w którym zginął brat, nie ma krystalicznie czystego sumienia. Razem z młodą dziennikarką Rose Parker rozpoczynają prywatne śledztwo i wpadają na trop mrocznego spisku. Z każdym dniem coraz bardziej zagłębiają się w matni pierwotnego zła, niewyobrażalnego okrucieństwa i zdziczałej przemocy. Czy oczyszczą Johna z zarzutów, czy może dokopią się do prawdy tak przerażającej, że nawet samo piekło wydaje się być jedynie drobną igraszką?"


Miejsce

Regionalne Centrum Kultury
Lokalizacja:
Regionalne Centrum Kultury - Strona WWW
Ulica:
ul. Solna 1
Kod pocztowy:
78-100
Miejscowość:
Kołobrzeg
Województwo:
Zachodniopomorskie
Kraj:
Poland

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia