A A A
E-mailDrukuj

Dogtrekking

Wydarzenie

Dogtrekking
Tytuł:
Dogtrekking
Kiedy:
N, 20. maj 2018, 09:00
Kategorie:
Plener , Sport
Odsłony
5879

Opis

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI już edycji Kołobrzeskiego Dogtrekkingu dnia 20.05.2018 (niedziela), godz. 9:00! Tym razem swoich sił spróbujemy na terenach lasów leżących w okolicy Kądzielna. Tam też będzie punkt zbiórki. W tym roku podnosimy trochę poprzeczkę i wydłużamy trasy: SHORT (12 km) oraz LONG (18 km). Dla obu kategorii przewidziane są 3 pierwsze miejsca na podium, a każdy z uczestników otrzyma medal!


Dogtrekking to bieg z psem na orientację- impreza dla każdego, kto ma ochotę wyjść na spacer z psem, pooddychać świeżym powietrzem i dodać do tego nutkę sportowej rywalizacji. Żeby wziąć udział w dogtrekkingu nie trzeba być sportowcem - wystarczą chęci, pies i wygodne obuwie sportowe. Każdy pokonuje dystans we własnym tempie. Bieg odbędzie się w pięknych okolicznościach przyrody, w gronie wspaniałych ludzi, zwolenników aktywnego spędzania czasu z psem. Gwarantujemy atmosferę zdrowej rywalizacji!


Cała zabawa polega na tym, żeby odnaleźć wszystkie punkty kontrolne ukryte na trasie i z ich kompletem zgłosić się na mecie :) Wygrywa ten, kto pierwszy dotrze na metę!Po skończonej trasie, ognisko dla wszystkich w nagrodę za ciężką pracę! (kiełbaski, chleb, ciasto , ciepłe napoje). W imprezie może wziąć udział naprawdę każdy. Nie ma ograniczeń co do wielkości czy rasy psa. Udział w dogtrekkingu zapewnia świetną zabawę na świeżym powietrzu, dostarcza wielu emocji, korzystnie wpływa na kondycję fizyczną, umożliwia kontakt z przyrodą, a przede wszystkim wzmacnia więź pomiędzy człowiekiem a psem. Zabierz ze sobą rodzinę, znajomych, sąsiadów i dołączcie do nas.


PROGRAM IMPREZY:

  • 09:00 - 10:30 REJESTRACJA
  • 10:30 - 10:45 ODPRAWA
  • 10:45 - 10:55 ROZGRZEWKA
  • 11:00 - START
  • 15:00 - 17:00 zakończenie biegu, ognisko i ukoronowanie zwycięzców

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia