nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Wietrzny

6°C

Kołobrzeg

Wietrzny

Wilgotność: 71%

Wiatr: 57.93 km/h

  • 10 Gru. 2018

    Przelotne opady 6°C 3°C

  • 11 Gru. 2018

    Przelotne opady 4°C 1°C

A A A
E-mailDrukuj

Piłkarskie zmagania na plaży... Polska vs Anglia

Wydarzenie

Tytuł:
Piłkarskie zmagania na plaży... Polska vs Anglia
Kiedy:
So, 11. sierpień 2018 - Śr, 15. sierpień 2018
Gdzie:
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Kategoria:
Sport
Odsłony
3328

Opis

Polski Związek Piłki Nożnej wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Fundacją "Zwyczajnie żyć" zaprasza na do Kołobrzegu na turniej finałowy o mistrzostwo Polski w piłce nożnej plażowej. Wspaniały obiekt PZPN na plaży, fantastycznie grające ekipy i do tego pomoc małemu kołobrzeżaninowi - wszystko to sprawi, że pierwsze tygodnie sierpnia dostarczą wielu wrażeń.


Polski Związek Piłki Nożnej już po raz drugi organizuje w Kołobrzegu turniej finałowy o mistrzostwo Polski w piłce nożnej plażowej. Na plaży centralnej powstanie specjalnie zbudowany stadion, na którym rozegrane zostaną mistrzostwa. Po raz pierwszy zagrają w nich również kołobrzeżanki z AP Kotwica Kołobrzeg. Start rozgrywek z udziałem kołobrzeżanek już w czwartek, 9 sierpnia.


W sobotę i niedzielę, 11 i 12 sierpnia, rozegrane zostaną finały mężczyzn i kobiet. Finały kobiet - w sobotę, finał mężczyzn - niedziela. Wtorek i środa, 14 i 15 sierpnia, to dwumecz towarzyski reprezentacji Polski w piłce nożnej plażowej.


W tym roku istotnym aspektem podczas tych rozgrywek będzie udział reprezentacji Fundacji "Zwyczajnie żyć", która pomaga małemu Antosiowi - 3-letniemu kołobrzeżaninowi, u którego zdiagnozowano bardzo rzadką chorobę: zespół duplikacji MECP2. Reprezentacja Fundacji rozegra podczas tych mistrzostw łącznie cztery mecze, podczas których będzie prowadzona zbiórka na rehabilitację Antosia. Pierwszy mecz rozgrywany był w poniedziałek 6 sierpnia. Kolejne 7 i 8, m.in. z reprezentacją sędziów ZZPN. Start tych meczów zaplanowano w każdym z tych dni o godz. 19.00.


Niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem będzie mecz towarzyski pomiędzy reprezentacją PZPN, Fundacji "Zwyczajnie żyć" oraz reprezentacji Kołobrzegu, który będzie miał miejsce w niedzielę, 12 sierpnia, planowo około godz. 13.00, po rozgrywkach o 3 miejsce, a przed finałem mistrzostw. W ekipie PZPN zagra m.in. Paweł Wojtala, Radosław Michalski oraz Stefan Majewski - byli reprezentanci Polski. Podczas finału również prowadzona będzie zbiórka na rzecz małego Antosia. We wszystkich wydarzeniach Fundacji niesamowitym wsparciem będą członkowie Uczniowskiego Klubu Sportowego Zapasy Kołobrzeg... za e-kg.plMiejsce

Lokalizacja:
Plaża Centralna
Ulica:
Aleja Nadmorska na prawo od mola
Kod pocztowy:
78-100
Miejscowość:
Kołobrzeg
Województwo:
Zachodniopomorskie
Kraj:
Poland

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia