A A A
Chcesz Unii Europejskiej?

Dnia 13 marca 2017 r. o godz. 15:00 na dużej sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kołobrzeg odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z dofinansowania Unii Europejskiej. Obecnie trwa niepowtarzalna okazja dla kołobrzeskich firm aby skorzystać z naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Koszalińsko - Kołobrzesko - Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego.

Pracownicy Biura Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych w Koszalinie przeprowadzą szkolenie, na którym krok po kroku wyjaśnią, jak należy składać wnioski aby otrzymać dotację. Dotyczy Działania 1.8 Inwestycje przedsiębiorstw w ramach Strategii ZIT dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (KKBOF) Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 - przypominamy, że nabór wniosków do tego działania rozpoczął się w dn. 2 marca br., a aktualności wraz z kompletem dokumentów można również znaleźć na stronie: www.koszalin.pl/pl/news/nabor-wnioskow-do-dzialania-18-rpo-wz-tryb-konkursowy

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne, ogólnodostępne szkolenie. Miejsca wystarczy dla wszystkich chętnych, prosimy o punktualne przybycie. Współorganizator - Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Kołobrzeg.

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia