A A A
Bezgotówkowa forma wniesienia wadium z Funduszem Pomerania

Informacja dla przedsiębiorców, którzy biorą udział w przetargach w oparciu o ustawę Prawo Zamówień Publicznych - możliwość skorzystania z bezgotówkowej formy wniesienia wadium. Fundusz Pomerania Sp. z o.o. jest instytucją obsługi biznesu realizującą zapisy strategii rozwoju województwa zachodniopomorskiego.


Głównymi udziałowcami Spółki są Bank Gospodarstwa Krajowego, Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego oraz lokalne banki spółdzielcze. Fundusz Pomerania (dawniej Zachodniopomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.) aktywnie wspiera rozwój firm na terenie województwa zachodniopomorskiego oferując im bezgotówkową formę wniesienia wadium do przetargów publicznych. Jednocześnie Fundusz Pomerania spełnia warunki o których mowa w art. 45 ust. 6 pkt. 5 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, tzn. jest podmiotem o którym mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2007 r. Nr 42, poz. 275, z późn. zm.).


Wniesienie przez przedsiębiorców wadium w formie poręczenia Funduszu jest niezwykle korzystne dla przedsiębiorstw, ponieważ nie muszą one angażować własnych środków, a jednocześnie korzystne warunki poręczeń pozwalają większej liczbie wykonawców ubiegać się o udział w przetargach.


Bezpośredni kontakt:
W sprawach związanych z materiałami informacyjnymi dla przedsiębiorców: Łukasz Cieszyński - Dyrektor ds. poręczeń | tel.: 665 920 560 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W sprawach związanych z możliwością ubiegania się przez przedsiębiorców o wadium w formie poręczenia: Aneta Wiśniewska - Account Manager | tel.: 661 590 540 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia