nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Breezy

14°C

Kołobrzeg

Breezy

Wilgotność: 69%

Wiatr: 33 km/h

  • 07 Lip. 2020

    Małe burze 18°C 13°C

  • 08 Lip. 2020

    Małe burze 17°C 12°C

MikroPorady.pl


KOMUNIKAT DLA PRZEDSIĘBIORCÓW


Wydział Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Kołobrzeg informuje, że w sprawach dotyczących obsługi wniosków dot. działalności gospodarczej, przekazywania informacji do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej ( CEIDG), jak również w sprawach działalności taksówek osobowych mogą Państwo uzyskać informację pod niżej wskazanymi numerami telefonów w godzinach pracy Urzędu Miasta Kołobrzeg: 690 802 705, 690 803 709, 94 35 51 586.

A A A
Zatrudnianie przedsiębiorców - regulacje prawne na obszarze transgranicznym

Centra Usługowo - Doradcze Euroregionu POMERANIA w Koszalinie i Karlinie pragną zaprosić Państwa do wzięcia udziału w: 88. Polsko - Niemieckim Forum Przedsiębiorców pn. "Zatrudnianie przedsiębiorców - regulacje prawne na obszarze transgranicznym", które odbędzie się 1 października 2019 r. w sali konferencyjnej HUDSON Bożena Jaremko przy ul. Połczyńskiej 18 w Koszalinie.


W związku z dużym zainteresowaniem tematem dot. zatrudniania cudzoziemców na obszarze transgranicznym, postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa prośbom i zorganizować Polsko-Niemieckie Forum Przedsiębiorców ,podczas którego specjaliści z dziedziny zatrudnienia, kadr podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Będą to m.in. przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego, AOK. Podczas spotkania omówione zostaną przepisy regulujące kwestie przyjazdu i pobytu cudzoziemców na obszarze transgranicznym, podejmowania przez nich pracy , opodatkowania dochodów uzyskiwanych w Polsce przez cudzoziemców i za granicą przez Polaków (umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania i krajowe przepisy podatkowe) oraz przepisy dotyczące koordynacji ubezpieczeń społecznych w Unii Europejskiej.


Uczestnicy zostaną zapoznani z najnowszymi aktami prawnymi z zakresu zatrudniania cudzoziemców, zaprezentowane zostaną również zmiany, które przewiduje nowelizacja ustawy o cudzoziemcach w zakresie pobytu i zatrudniania cudzoziemców w Polsce. Projekt współfinansowany ze środków EFRR (INTERREG V A). Udział w Forum pozwoli na wyczerpujące poznanie i zgłębienie tematyki praktycznego zastosowania wiedzy z tego zakresu.


Jako organizatorzy wyrażamy głęboką nadzieję, że zaszczycą nas Państwo swoją obecnością, wzbogacając czas przeznaczony do dyskusji o indywidualne doświadczenia.


Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są do dnia 24.09.2019 r. drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji:

  • Małgorzata Bochniak, tel. +48 94 311 35 49 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Dorota Drozdowska, tel. +48 94 343 85 86 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Anna Wróblewska, tel.+48 94 343 85 86 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
71589
Zdjęć w Galeriach
4982
Artykułów
3658
Wydarzeń
5.1KK
Unikalnych wywołań

Nadchodzące wydarzenia sportowe

Kołobrzeskie Kina: DKF "Sztorm" i Wybrzeże

Czworo dzieci i coś (Wybrzeże)
Coś się kończy, coś zaczyna (Wybrzeże)
	Zdrajca (Wybrzeże)
Obrazy bez autora (DKF)
Żegnaj mój synu (DKF)
Zdrajca (DKF)
Kino na leżakach
Ojciec (DKF)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia