nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Zachmurzenie

14°C

Kołobrzeg

Zachmurzenie

Wilgotność: 80%

Wiatr: 35.40 km/h

  • 27 Maj 2018

    Małe burze 22°C 12°C

  • 28 Maj 2018

    Częściowe zachmurzenie 27°C 15°C

A A A
Zmiany w planach zadań ochronnych obszarów Natura 2000

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Szczecinie informuje o przygotowaniu projektów zmian planów zadań ochronnych dla Obszarów Natura 2000, w tym dla położonego w granicach administracyjnych naszego miasta Trzebiatowsko-Kołobrzeskiego Pasa Nadmorskiego - pismo.

Projekty planów zadań ochronnych dostępne są na stronie http://szczecin.rdos.gov.pl w zakładce Natura 2000-Plany Zadań Ochronnych oraz w siedzibie RDOŚ w Szczecinie, przy ul. T. Firlika 20, w godz. 8.00- 15:00.

Uwagi oraz wnioski do projektu dokumentu można przesłać w formie pisemnej - drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Szczecinie do 13 marca 2017 roku.

Jednocześnie informujemy, że Obwieszczeniem z dnia 23.02.2017 r. Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska poinformował o przygotowaniu projektu planu zadań ochronnych i rozpoczęciu konsultacji społecznych dla obszaru Natura 2000 Wybrzeże Trzebiatowskie - obwieszczenie.

Z uwagi na rangę dokumentu jakim jest plan zadań ochronnych, zachęcamy wszystkich miłośników przyrody, właścicieli gruntów położonych w obszarach Natura 2000 oraz przedsiębiorców prowadzących w tym rejonie działalność gospodarczą do zapoznania się z przygotowaną przez RDOŚ dokumentacją oraz do wnoszenia uwag i wniosków.

Mapa obszaru

 

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia