Drukuj
Kategoria: Ekologia
Odsłony: 3285
Zmiany w planach zadań ochronnych obszarów Natura 2000

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Szczecinie informuje o przygotowaniu projektów zmian planów zadań ochronnych dla Obszarów Natura 2000, w tym dla położonego w granicach administracyjnych naszego miasta Trzebiatowsko-Kołobrzeskiego Pasa Nadmorskiego - pismo.

Projekty planów zadań ochronnych dostępne są na stronie http://szczecin.rdos.gov.pl w zakładce Natura 2000-Plany Zadań Ochronnych oraz w siedzibie RDOŚ w Szczecinie, przy ul. T. Firlika 20, w godz. 8.00- 15:00.

Uwagi oraz wnioski do projektu dokumentu można przesłać w formie pisemnej - drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Szczecinie do 13 marca 2017 roku.

Jednocześnie informujemy, że Obwieszczeniem z dnia 23.02.2017 r. Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska poinformował o przygotowaniu projektu planu zadań ochronnych i rozpoczęciu konsultacji społecznych dla obszaru Natura 2000 Wybrzeże Trzebiatowskie - obwieszczenie.

Z uwagi na rangę dokumentu jakim jest plan zadań ochronnych, zachęcamy wszystkich miłośników przyrody, właścicieli gruntów położonych w obszarach Natura 2000 oraz przedsiębiorców prowadzących w tym rejonie działalność gospodarczą do zapoznania się z przygotowaną przez RDOŚ dokumentacją oraz do wnoszenia uwag i wniosków.

Mapa obszaru