A A A
12. kolejka: Kotwica Kołobrzeg vs Stal Stalowa Wola 3:1

W 12 kolejce spotkań 2 ligi przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna Stali Stalowa Wola. Na Podkarpacie piłkarze Biało-Niebieskich udali się z mocną wiarą w końcowy sukces. Niestety bardzo proste błędy, które nie przystoją na tym poziomie rozgrywkowym spowodowały, że już po pierwszych 45 minutach nasza drużyna przegrywała 3 bramkami.

Gospodarze nie forsowali tempa, pozwalali na długie rozgrywanie piłki przez nasz zespół, ale gdy tylko nadarzyła się okazja skutecznie wykańczali swoje akcje ofensywne. Tego właśnie zabrakło w tym meczu kołobrzeżanom, gdyż dominacja w posiadaniu piłki, nawet gdy przeciwnik grał w przewadze nie przełożyła się na gole. Zabrakło dokładności w ostatnim podaniu a także podjęcia szybszych decyzji w finalnych momentach. Jedyną bramkę dla gości w tym meczu zdobył wprowadzony po przerwie Mateusz Janeczko, który pięknym uderzeniem z około 25 metrów pokonał golkipera miejscowych. Na uwagę zasługuje również fakt, że oba zespoły z wielką determinacją walczyły o końcowy sukces, co przełożyło się na 11 żółtych i 2 czerwone kartki dla zawodników obu drużyn.

Za tydzień do Kołobrzegu przyjedzie lider rozgrywek zespół Rakowa Częstochowa my już dziś zapraszamy kibiców na to spotkanie.

Stal Stalowa Wola 3-1 Kotwica Kołobrzeg
Adrian Gębalski 19' | Kamil Bętkowski 39' | Bruno Żołądź 43' | Mateusz Janeczko 85'

Stal: 12. Bartosz Koncki - 2. Michał Mistrzyk, 19. Szymon Jarosz, 4.Mateusz Kolbusz, 15. Mateusz Wójcik (68, 7. Konrad Korczyński) - 23.Adrian Dziubiński (67, 11. Michał Dobkowski), 13. Przemysław Stelmach(75, 17. Adam Zawierucha), 20. Bruno Żołądź, 10. Kamil Bętkowski, 14.Mohamed Essam - 9. Adrian Gębalski (28, 5. Kacper Piechniak)

Kotwica: 1. Adrian Woszczyna - 23. Wiktor Witt, 6. Mateusz Jagiełło, 32. Maciej Załęcki, 4.Remigiusz Szywacz - 7. Łukasz Kacprzycki (65, 77. Michał Michurski), 99. Arkadiusz Lewiński, 8. Mateusz Świechowski (46, 11. Karol Zieliński), 91. Sebastian Bartlewski, 93. Karol Żmijewski (78, 16. Mateusz Janeczko) - 9. Piotr Giel

  • żółte kartki: Wójcik, Jarosz, Bętkowski, Piechniak, Essam, Koncki - Świechowski, Załęcki, Bartlewski 2, Zieliński,.
  • czerwone kartki: Mohamed Essam (90. minuta, Stal) - Sebastian Bartlewski (62. minuta, Kotwica, za drugą żółtą).
  • sędziował: Rafał Rokosz (Katowice)

 

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia