• 3 Lip. 2015

Słoneczny 27°C 18°C

A A A
W sobotę z Rozwojem Katowice

Po bolesnej porażce w Częstochowie (0:3) podopieczni trenera Piotra Rzepki, w najbliższą sobotę (11 kwietnia o godz. 17:00) będą gościć na stadionie im. S. Karpiniuka czołowy zespół ligi, Rozwój Katowice. Drużyna z Katowic zajmuje obecnie 4 miejsce w ligowej tabeli i jest jednym z kandydatów do awansu.

W poprzedniej kolejce piłkarze Rozwoju na własnym stadionie podejmowali Zagłębie Sosnowiec i choć do 87 minuty prowadzili 2:0 nie udało im się wygrać tego spotkania, skuteczna pogoń Zagłębia w końcówce meczu spowodowała że pojedynek zakończył się remisem 2:2.

W jesiennej potyczce obu ekip Kotwica zremisowała na boisku rywala 1:1 trzeba przyznać że był to dość pechowy remis dla "Biało - Niebieskich", ponieważ od 26 min. grali z przewagą jednego zawodnika, a od 28 min. po bramce z karnego Jakuba Poznńskiego prowadzili 1:0. Mimo wielu okazji do podwyższenia wyniku to gospodarze w 89 minucie za sprawą Tomasza Wróbla doprowadzili do wyrównania. Wszystkich sympatyków Kotwicy Kołobrzeg zapraszamy na sobotnie spotkanie, emocji na pewno nie zabraknie!