nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Zachmurzenie

4°C

Kołobrzeg

Zachmurzenie

Wilgotność: 78%

Wiatr: 16.09 km/h

  • 17 Lis. 2018

    Częściowe zachmurzenie 5°C -1°C

  • 18 Lis. 2018

    Zachmurzenie 7°C -2°C

A A A
Utrudnienia na ul. Wolności

W związku z uzyskaniem dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko Spółka Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o .o. w dniu dzisiejszym (tj. 19 maja 2015r.) przystępuje do realizacji inwestycji polegającej na wymianie sieci wodociągowej wraz z przyłączami do budynków zlokalizowanych przy ulicy Wolności (łączna długości 407 mb) wraz z odtworzeniem jezdni (na całej jej szerokości) od ulicy Lotniczej do Ronda Rotmistrza Witolda Pileckiego.

 

 

Zgodnie z umową pomiędzy MWiK, a WFOŚiGW termin realizacji zadania to 30 czerwca 2015r. a jego koszt całkowity 235 tysięcy netto, z czego 50% środków będzie pochodziło z dofinansowania z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko I oś - "Gospodarka wodno-ściekowa działanie 1.1 Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM "Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w Aglomeracji Kołobrzeg".

 

Jak zapewnia wykonawca robót firma Domar - Kazimierz Domaracki z siedzibą Tatów 3 zostaną dołożone wszelkie starania by prace zakończyły się jak najszybciej i nie trwały dłużej niż do 12 czerwca 2015r.

 

Ulica Wolności będzie przejezdna jednym pasem w obu kierunkach, a ruch pojazdów będzie kierowany ręcznie. Ulica zostanie wyłączona z ruchu tylko na czas układania ostatniej warstwy masy bitumicznej (okres do czterech dni), o czym MWiK poinformuje oddzielnym komunikatem.

 

Wszelkich informacji można uzyskać w Dziale Inwestycji i Rozwoju tel. 094/35-232-92 wew. 74 lub 49. Przepraszam wszystkich mieszkańców i kierowców za utrudnienia.

 

Prezes Zarządu
Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kołobrzegu
Paweł Hryciów

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia