nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
A A A
Silny wiatr, stopień: 1

Silny wiatr, stopień: 1. Prawdopodobieństwo: 90%. Przebieg: przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 55 km/h, w porywach do 90 km/h, z południowego zachodu i zachodu. Uwagi: brak.

Silny wiatr - stopień 1

Silny wiatr - stopień 1. Obszar: woj. zachodniopomorskie - pow. kołobrzeski. Ostrzeżenia meteorologiczne: prawdopodobieństwo: 80%. Przebieg: przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h z południowego zachodu i zachodu. Najsilniejsze porywy wystąpią w strefie brzegowej.

Silny wiatr, stopień 1

Obszar: woj. zachodniopomorskie - pow. kołobrzeski. Ostrzeżenia meteorologiczne: silny wiatr, stopień 1. Prawdopodobieństwo: 80%. Przebieg: przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 50 km/h, w porywach do 85 km/h z zachodu.

Silny wiatr, stopień: 1

Obszar: woj. zachodniopomorskie - pow. Kołobrzeski. Silny wiatr, stopień: 1. Prawdopodobieństwo: 80%. Przebieg: przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 55 km/h, w porywach do 90 km/h z zachodu. Uwagi: ostrzeżenie może być kontynuowane.

Silny wiatr, stopień: 1

Silny wiatr, stopień: 1. Woj. zachodniopomorskie - pow. kołobrzeski. Prawdopodobieństwo: 80%. Przebieg: przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h z południowego zachodu i zachodu. Uwagi: zmniejszono stopień ostrzeżenia.

Silny wiatr

Sztab Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie ostrzega przed wystąpieniem na terenie woj. zachodni oporno rsklego silnego wiatru. Ważność - od godz. 17:00 dnia 09.02.2020 do godŁ 22:00 dnia 10.02.2020 r.

Informacja Wuhan

Ze względu na bardzo dynamiczny rozwój sytuacji epidemiologicznej, proszę na bieżąco śledzić strony internetowe WSSE w Szczecinie.

Silny wiatr, stopień 1

Silny wiatr, stopień 1. Obszar: woj. zachodniopomorskie - pow. kołobrzeski. Prawdopodobieństwo: 80%. Przebieg: przewiduje się wystąpienie dość silnego i silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h, w porywach do 75 km/h z kierunków zachodnich.

Komunikat dla podróżujących

Z dniem 23 stycznia 2020 r. wszystkie loty z Wuhan zostały odwołane. Został również wstrzymany cały transport publiczny oraz dalekobieżny. Podobne środki ostrożności zostały również wdrożone w innych regionach Chin. Miejsca spotkań publicznych zostały zamknięte do odwołania, a władze miast zalecają unikanie uczestnictwa w różnego rodzaju spotkaniach grupowych.

Komunikat dla podróżujących do Chin

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kołobrzegu informuje o komunikacie dla podróżujących Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 21.01.2020 roku dotyczącego potwierdzonych przypadków zakażenia nowym koronawirusem (2019-nCoV) w Wuhan (Chiny).

60453
Zdjęć w Galeriach
3513
Artykułów
3166
Wydarzeń
4.1KK
Unikalnych wywołań

Kołobrzeskie Kina: DKF "Sztorm" i Wybrzeże

	Gang Zwierzaków (Wybrzeże)
Zenek (Wybrzeże)
Zew krwi (Wybrzeże)
Bad Boy (Wybrzeże)
Poznajmy się jeszcze raz (DKF)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia