A A A
Patronaty Prezydenta

Honorowy patronat nad XXIII Kołobrzeskim Spotkaniem z Piosenką Różną "Wodnikus", który odbędzie się w dniu 13 maja 2017 r. z Zespole Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu.

Honorowy patronat nad Przeglądem Twórczości Artystycznej dla dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej z Województwa Zachodniopomorskiego "Plejada Talentów", który odbędzie się w dniu 17 maja 2017 r. w Regionalnym Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu.

Honorowy patronat nad organizacją imprez o charakterze rekreacyjno - sportowym pn. Planet Baltic Cup - edycja III i IV, które odbędą się w dniach 19 - 21.maja 2017 r. oraz 25 - 27.08.2017 r. w Kołobrzegu.

Honorowy patronat nad XVII Powiatowym Konkursem Historycznym "Kołobrzeg - moja mała Ojczyzna", który odbędzie się w dniu 22 maja 2017 r. w Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu.

Honorowy patronat nad grą miejską "Jak dobrze znasz swoje miejsce?", która zostanie zorganizowana w ramach konkursu "Pomorska Liga Historyczna" w dniu 23 maja 2017 r. w Kołobrzegu" przez Kopernikańską Grupę ds. Pomorza Zachodniego.

Honorowy patronat nad XIII Hanzeatyckim Targiem Solnym, który odbędzie się w ramach Dni Kołobrzegu w terminie 27 - 28 maja 2017 r. w Kołobrzegu.

 

 

WNIOSEK O UDZIELENIE PATRONATU HONOROWEGO PREZYDENTA MIASTA KOŁOBRZEG

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2015
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia