Drukuj
Kategoria: Komunikaty, Edukacja
Odsłony: 554
Spotkanie infromacyjne dla MŚP - Działanie 1.8 RPOWZ

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koszalinie zaprasza na szkolenie dotyczące aplikowania o fundusze europejskie w ramach działania 1.8 - Inwestycje przedsiębiorstw w ramach ZIT dla Koszalińsko - Kołobrzesko - Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego finansowanego z RPOWZ 2014-2020.


Szkolenie odbędzie się odbędzie się w Wydziale Zamiejscowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Al. Monte Cassino 2, w godz. 10:00 - 15:15. Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25.10.2019 do godz. 12:00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny - decyduje kolejność zgłoszeń.


Uwaga! W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę.


Kiedy? 28 październik 2019, w godzinach 10:00 – 15:15


Gdzie? Wydział Zamiejscowy Urzędu Marszałkowskiego w Koszalinie przy Al. Monte Cassino 2, sala konferencyjna 128.


Dla kogo? Szkolenie skierowane jest do sektora MŚP, czyli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.


Program szkolenia:


Organizator szkolenia


Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koszalinie
al. Monte Cassino 2.
tel. 94 31 77 405 (409 lub 407)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.