Drukuj
Kategoria: Komunikaty, Edukacja
Odsłony: 775
Świąteczna ciężarówka Coca-Coli w Kołobrzegu?

W pierwszych dniach grudnia już po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola wyruszą w ogólnopolską trasę. Ten współczesny konwój św. Mikołaja, złożony z oryginalnych amerykańskich ciężarówek, odwiedzi w tym roku tylko 3 z polskich miast.


Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie ustalona wyłącznie tylko przez samych internautów. Na wzór ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje możliwość wybrania wszystkich miejsc, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich jest również Kołobrzeg. Wystarczy, że w dniach do 1 grudnia oddać jak największą ilość ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]


Akcja odbywa się w dwóch etapach. W czasie Etapu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do których powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy dodać w komentarzu pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z nazwą miasta nie może zawierać polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W przypadku dwuczłonowych nazw miast, miasto powinno być napisane łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji


Do Etapu II Akcji przechodzi 10 miast, które zdobyły najwięcej głosów uczestników. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Uczestnicy mają szansę na nowo oddawać głosy na 10 miast wybranych w Etapie I. W 3 miastach, które zdobędą najwięcej głosów w Etapie II Akcji, zostanie zorganizowany przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga tura głosowania potrwa do 6 grudnia.


Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy przyjaciół i całe rodziny. Będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego wybitnie realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą prowadzić gry, konkursy i zabawy z nagrodami.