Drukuj
Kategoria: Komunikaty, Edukacja
Odsłony: 3454
Bieg na 6 Łap połączoną z Dniem Kundelka

Wolontariusze i pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kołobrzegu mają przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję Biegu na 6 Łap połączoną z Dniem Kundelka. Podczas spotkania będziemy zbierali karmę, smycze, obroże, miski, kołdry, koce i wszytko inne, co przyda się bezdomniakom:)

 

W zamian za to poczęstujemy Państwa pyszną kiełbaską i kaszanką z grilla, ciastem domowego wypieku, ciepłą herbatą i aromatyczną kawą :) W trakcie imprezy będziecie Państwo mogli nabyć losy, które upoważnią Was do wzięcia udziału w losowaniu wspaniałych nagród. UWAGA- nie przyjmujemy pieniędzy! Naszym środkiem płatniczym będzie karma! 5 KG KARMY= 1 LOS

Czekać będą na Państwa też inne atrakcje- pokaz grupy rekonstrukcyjnej w historycznych strojach, występy artystyczne dzieci, porady weterynaryjne oraz fachowców w zakresie pielęgnacji, żywienia i szkolenia psów. Mamy zamiar pobić rekord i wyprowadzić na spacer WSZYSTKIE psy, dlatego bardzo liczymy na Waszą obecność! Naszym głównym celem jest promocja adopcji i zbiórka na rzecz naszych podopiecznych :) Spotykamy się w niedzielę, 18-stego października o godz. 11:00 przed wejściem do schroniska w Kołobrzegu. ul. VI Dywizji Piechoty 60.