nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
A A A
Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych

12 kwietnia w Kołobrzegu po raz drugi odbędzie się Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych. Organizatorami wydarzenia będzie Fundacja Wolne Miejsce, a także Urząd Miasta Kołobrzeg, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu oraz grupa Wolontariuszy, którzy od 2015 roku organizują Wigilię dla Samotnych w Kołobrzegu.

Deratyzacja

W terminie 2-31.03.2020 r. na terenie Parku im. generała Jana Henryka Dąbrowskiego, na wysepce oraz skarpie wokół stawu, wykładane będą preparaty deratyzacyjne. Zwierzęta należy wyprowadzać pod kontrolą, bezwzględnie na smyczy. Nie należy dotykać preparatów gryzoniobójczych.

Wsparcie dla opiekunów faktycznych

W ramach projektu "Poszerzenie oferty usług opiekuńczych i asystenckich w Gminie Miasto Kołobrzeg w latach 2020 - 2023". Oferta projektowa skierowana jest do zamieszkujących w Kołobrzegu osób pełniących funkcję opiekunów faktycznych osób niesamodzielnych (zadanie 2 projektu).

Kołobrzeżanka Roku 2020

Podczas świętowania Dnia Kobiet jedna z mieszkanek otrzyma tytuł Kołobrzeżanki Roku 2020. Konkurs, który odbywa się już po raz trzeci, ma uhonorować wyjątkową kobietę, która swoją postawą, zaangażowaniem, ogromnym sercem oraz aktywnością w sferze publicznej przyczynia się do rozwoju mieszkańców i samego Kołobrzegu oraz buduje jego pozytywny wizerunek, a praca na rzecz innych daje jej radość i satysfakcję.

Podatki 2020

Uprzejmie informujemy, że jak co roku Prezydent Miasta jako organ podatkowy  organizuje doręczanie decyzji wymiarowych przez pracowników Urzędu. Do roznoszenia decyzji ustalających wymiar podatków zgłosiło się 20 osób. Są to pracownicy wydziałów Urzędu Miasta Kołobrzeg.

Dotacje dla NGO

W wyniku rozstrzygniętego otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, na podstawie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. 2019 r. poz. 688 ze zm.), Prezydent Miasta Kołobrzeg przyznała organizacjom pozarządowym dotacje w roku 2020.

Stypendia artystyczne

W piątek kołobrzeski magistrat przyznał po raz pierwszy stypendia oraz nagrody za osiągnięcia artystyczne uzyskane w roku 2019. Łącznie z rąk Anna Mieczkowskiej zostało nagrodzonych 13 osób.

Rekrutacja do klas I publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021

Prezydent Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska wydała Zarządzenie w sprawie harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do klas I publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasto Kołobrzeg na rok szkolny 2020/2021.

Rekrutacja do przedszkoli / oddziałów przedszkolnych

24 luty 2020 r. rozpoczyna się rekrutacja dzieci na rok szkolny 2020/2021 do wszystkich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych (Nr 5, 6, 8, 9) prowadzonych przez Gminę Miasto Kołobrzeg.

Jolanta Włodarek skarbnikiem Miasta

Zgodnie z Uchwałą Nr XIII/158/19 Rady Miasta w sprawie powołania Skarbnika Miasta Kołobrzeg od 28 stycznia funkcję tą pełni pani Jolanta Włodarek. Dziś, na spotkaniu z pracownikami urzędu  została oficjalnie przedstawiona i rozpoczęła pracę.

60453
Zdjęć w Galeriach
3513
Artykułów
3166
Wydarzeń
4.1KK
Unikalnych wywołań

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia