A A A
Oświadczenie o wartości sprzedaży napojów alkoholowych w 2017 r.

Przedsiębiorco! Przypominamy, że ostateczny termin złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych w 2017 r. i wniesienia opłaty za korzystanie z zezwoleń upływa dnia 31.01.2018 r.

Budowa centrum przesiadkowego

Dnia 16 stycznia 2018 roku Prezydent Miasta Janusz Gromek podpisał umowę na budowa centrum przesiadkowego w ramach projektu "Rozwój zrównoważonej mobilności miejskiej w Kołobrzegu". Zakres robót obejmuje:

Ankieta rewitalizacja - twoja propozycja

Szanowni Państwo, przygotowujemy program rewitalizacji, który ma pomóc mieszkańcom obszarów miasta, znajdującym się w kryzysie. Na obszarach rewitalizacji stwierdzono kumulowanie się wielu problemów społecznych, którym często towarzyszą inne: przestrzenne, gospodarcze, środowiskowe lub techniczne.

Koniki Kołobrzeskie 2017

Dnia 10 stycznia odbyła się Gala wręczenia statuetek Konika Kołobrzeskiego. W tym roku Konikiem Kołobrzeskim kapituła dziennikarska uhonorowała Roberta Maziarza, założyciela Muzeum Patria Colbergensis. Prezydencki Konik trafił natomiast do Rotary Club - czyli kołobrzeskiej fili światowej organizacji humanitarnej Rotary International.

Umowa na dofinansowanie przebudowy promenady

W dniu 11.01.2018 r. Prezydent Miasta Janusz Gromek oraz Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anna Mieczkowska podpisali umowę na dofinasowanie projektu pn. "Przebudowa promenady na odcinku od kortów tenisowych od skrzyżowania ul. gen. Władysława Sikorskiego z ul. Aleksandra Fredry".

Spotkanie z władzami Berlina Pankow

W dniu 11.01.2018 r. Prezydent Miasta Janusz Gromek spotkał się z delegacją miasta partnerskiego Berlina Pankow na czele z Burmistrzem Sörenem Benn oraz Alexem Lubawińskim. Rozmawiano o współpracy zwłaszcza w kontekście dzieci i młodzieży oraz o realizacji wspólnych projektów.

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia