A A A
8 nowych autobusów

Dnia 21 czerwca 2017r. na ulice naszego miasta wjechało 8 niskoemisyjnych, nowych autobusów. Pojazdy przystosowane są dla osób niepełnosprawnych, wyposażone w klimatyzacje dla pasażerów i kierowcy, kasowniki kartą płatniczą oraz 3 porty USB przy drzwiach po 2 wejścia każdy.

Krajowe obchody Światowego Dnia Hydrografii

Dnia 21 czerwca 2017r. po raz pierwszy w Kołobrzegu obchodziliśmy Światowy Dzień Hydrografii - World Hydrography Day. Obchody są wyrazem uznania dla hydrografów morskich, których efekty pracy mają ogromne znaczenie dla bezpiecznej żeglugi statków i okrętów realizowanej po morzach i oceanach świata.

Nagrody Prezydenta Miasta Dla Uczniów Za Osiągnięcia Naukowe, Sportowe i Artystyczne

Dnia 21 czerwca 2017r. w Regionalnym Centrum Kultury Prezydent Miasta Janusz Gromek wręczał uczniom szkół podstawowych i gimnazjalnych nagrody za osiągnięcia w nauce i sporcie. Łącznie nagrodzono 165 uczniów.

Wakacje startują z Kołobrzegu

W najbliższy weekend w Kołobrzegu będą gościły aż trzy redakcje. O walorach i atrakcjach naszego miasta będzie głośno za sprawą TVN, Radio ZET oraz telewizji Polsat.

Laureaci honorowych kołobrzeskich nagród filmowych

Podczas 6. Kołobrzeskiego Festiwalu Filmowego "Suspense Film Festival" jak co roku przyznane zostaną nagrody "Ikona Kina" oraz "Latarnik". W programie Festiwalu znajdą się ciekawe filmowe propozycje w sekcjach Polskie Kino Sensacyjne, Popołudnia z serialem HBO, Nocny Maraton Filmowy oraz KINO ŚWIAT przedstawia KINO EMOCJI, a także filmy zakwalifikowane do trzech konkursów filmowych.

Dyżur Anny Mieczkowskiej

Uprzejmie informujemy, iż dnia 22 czerwca 2017 r. w godzinach od 15:00 do 16:00 w biurze Rady Miasta (gabinet przewodniczącego) w kołobrzeskim ratuszu, odbędzie się dyżur Członka Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, Radnej Województwa Zachodniopomorskiego Pani Anny Mieczkowskiej.

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2015
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia