A A A
Przebudowa ścieżki rowerowej

Dziś Prezydent Miasta Janusz Gromek podpisał umowę na przebudowę ścieżki rowerowej do Podczela - odcinek od Grobli do ulicy Brzeskiej. Niestety z uwagi na prowadzone prace, ścieżka będzie wyłączona z użytkowania do końca czerwca.

Cała Polska czyta dzieciom

Dnia 26.04.2017r. Prezydent Miasta Janusz Gromek odwiedził Przedszkole nr 6 w Kołobrzegu. Poza rozmowami na temat placówki Prezydent przyłączył się do akcji "Cała Polska czyta dzieciom".

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dziś Prezydent Miasta Janusz Gromek odwiedził Szkołę Podstawową nr 4 w Kołobrzegu. W placówce odbył się X Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu "W zdrowym ciele, zdrowy duch".

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 25 kwietnia 2017 roku Prezydent Miasta Janusz Gromek powitał uczestników 40. Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Na zwycięzców rywalizacji oprócz dyplomów czekało wiele cennych nagród, w tym dwa rowery ufundowane przez Gminę Miasto Kołobrzeg.

Nowy echokardiograf

Oddział Kardiologiczny Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu wzbogacił się o nowy echokardiograf. Badanie echokardiograficzne jest obok EKG najważniejszym badaniem w pracy kardiologa oraz niejednokrotnie kardiochirurga. Gmina Miasto Kołobrzeg i miejskie spółki dofinansowały zakup specjalistycznego sprzętu w kwocie 150 tyś. złotych.

Basen solankowy w "Mesko"

Kołobrzeska baza uzdrowiskowa wzbogaciła się o kolejną atrakcję. W dniu 22 kwietnia 2017 r. odbyło się oficjalne otwarcie basenu solankowego w Sanatorium Uzdrowiskowym "Mesko". Prezydent Miasta Janusz Gromek przekazał na ręce wieloletniego dyrektora ośrodka Adama Maciejewskiego koło ratunkowego z życzeniami, aby było jak najrzadziej wykorzystywane przez ratowników.

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Sunrise Festival
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia