A A A
Budowa łącznika od ul. Artyleryjskiej do ul. 1 Maja

Od dnia 15 marca 2018 r. wykonawca robót budowlanych rozpoczął prace przy budowie łącznika od ul. Artyleryjskiej do ul. 1 Maja. Dojazd do ul. 1Maja możliwy będzie jedynie od ul. Wolności. Poniżej zamieszczamy plan oznakowania na zamkniętym odcinku drogi. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Stanowisko Wód Polskich w kwestii utrzymania szczegółowych urządzeń melioracji

Przepisy nowej ustawy - Prawo wodne odstąpiły od rozdzielania, urządzeń melioracji wodnych podstawowych i urządzeń melioracji wodnych szczegółowych. W obowiązującym stanie prawnym, zgodnie z art. 197 ustawy - Prawo wodne, urządzeniami melioracji wodnych są:

Widowisko historyczne "Bój o Kołobrzeg 2018"

Inscenizacja "BÓJ O KOŁOBRZEG", która odbyła się 18 marca 2018 r. w Kołobrzegu na plaży koło molo została zorganizowana przez Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu przy współpracy Studia Historycznego ,,Huzar" na zlecenie Gminy Miasta Kołobrzeg. W inscenizacji "BÓJ O KOŁOBRZEG", która odbyła się z okazji obchodów 73. rocznicy walk o Kołobrzeg oraz Zaślubin Polski z Morzem w marcu 1945 r wzięło udział ponad 34 grup rekonstruktorów.

Obchody marcowe - zgromadzenie patriotyczne

Zgromadzenie patriotyczne z asystą grup rekonstrukcji historycznej odtwarzających żołnierzy 1. Armii WP oraz złożenie kwiatów na Cmentarzu Wojennym w Kołobrzegu.

Obchody 73. rocznicy Walk o Kołobrzeg i Zaślubin Polski z Morzem 1945

Dnia 16 marca 2018 r. pod pomnikiem Zaślubin Polski z Morzem odbyły się uroczystości związane z 73. rocznicą Walk o Kołobrzeg i Zaślubin Polski z Morzem. Ślubowanie złożyła młodzież Ligi Morskiej i Rzecznej. Tak jak 70 lat temu, tak i dziś flagi zostały zanurzone w Morzu Bałtyckim. Podczas uroczystości obecny był Prezydent Miasta Janusz Gromek.

Nowy plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 1

W dniu 14 marca 2018 r. Prezydent Miasta Janusz Gromek wziął udział w uroczystym otwarcie placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Chrobrego. Z tej okazji dzieci klas pierwszych zaprezentowały wiosenny program artystyczny.

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia