nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Słoneczny

8°C

Kołobrzeg

Słoneczny

Wilgotność: 92%

Wiatr: 11.27 km/h

  • 23 Maj 2018

    Słoneczny 18°C 7°C

  • 24 Maj 2018

    Słoneczny 20°C 10°C

A A A
Konsultacje społeczne - DPS i Klub Senior +

Na podstawie art. 5 ust. 2 pkt. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie ( Dz. U. z 2018 r. poz. 450 z późn. zm. ), oraz § 4 ust. 3 Regulaminu sposobu konsultacji, stanowiącego załącznik do uchwały Nr XLIX/666/ Rady Miasta Kołobrzeg z dnia 10 z dnia 24 sierpnia 2010 r.:

Porozmawiajmy o tym jak mieszka się na obszarze rewitalizacji

Drodzy mieszkańcy, porozmawiajmy o tym jak mieszka się w Kołobrzegu na obszarze rewitalizacji. Jakich zmian potrzeba, aby poddana rewitalizacji część miasta była obszarem bardziej atrakcyjnym do życia i przyjaznym. W weekend 26 i 27 maja chcemy po raz pierwszy spotkać się z Państwem w terenie.

Gratulacja dla Floriana Kulczyńskiego

W dniu 21 maja 2018 r. Prezydent Miasta Janusz Gromek spotkał się z Florianem Kulczyńskim. Prezydent złożył zawodnikowi Kołobrzeskiego Międzyszkolnego Klubu Lekkoatletycznego "Sztorm" wyrazy szczerego uznania i podziękowanie za wieloletnie godne reprezentowanie Kołobrzegu. Poprzez osiągnięte wyniki sportowe Pan Florian Kulczyński przyczynił się do rozwoju lekkiej atletyki w mieście.

Spotkanie ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Kołobrzegu

W dniu 21 maja 2018 r. w kołobrzeskim magistracie odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia Przyjaciół Kołobrzegu w Berlinie Pankow z przedstawicielami kołobrzeskiego samorządu oraz członkami Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Odblask to nie obciach

Dnia 18 maja 2018 roku przed kołobrzeskim ratuszem obyła się konferencja pn. "Odblask to nie obciach". Celem wydarzenia była zmiana mentalności ludzi i przekonanie ich, że nawet najmniejszy odblask może nam uratować życie. Akcja jest kierowana nie tylko do dzieci, ale również do młodzieży i dorosłych.

Zakończenie Mistrzostw Urzędu Ministra Obrony w Tenisie Ziemnym

Dnia 18 maja 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie Mistrzostw Urzędu Ministra Obrony Narodowej w tenisie ziemnym. Na zakończenie turnieju Prezydent Miasta Janusz Gromek złożył serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom zawodów wręczył nagrody.

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia