A A A
Tymczasowa organizacja ruchu na ul. Towarowej i Zdrojowej

W związku harmonogramem otrzymanym od Wykonawcy inwestycji pn. "Przebudowa ulic Towarowej, Zdrojowej i Mickiewicza" informujemy, iż od 25.09.2017 r. wprowadzona zostaje tymczasowa organizacja ruchu na ul. Towarowej i Zdrojowej.

Uchwały Rady Miasta

Zapraszamy do zapoznania się z uchwałami Rady Miasta Kołobrzeg podjętymi podczas 29. sesji Rady Miasta dnia 28. lutego 2017 r., m.in.: w sprawie udzielenia w roku 2017 pomocy finansowej innym jednostkom samorządu terytorialnego, w sprawie zmian w uchwale budżetowej Gminy Miasto Kołobrzeg na 2017 r. i ...

Zachodniopomorskie Dni Dziedzictwa 2017

Dnia 16 września 2017 r. w ramach Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa przy Latarni Morskiej odbyła się degustacja i gotowanie regionalnych potraw w kociołkach ogniskowych z Mistrzem Kuchni Adamem Dmyterko. W daniach na pierwszym miejscu królowały ryby.

V Kołobrzeskie Senioralia

15 września 2017r w kołobrzeskim Regionalnym Centrum Kultury rozpoczęły się "Senioralia", dwudniowe święto seniorów. Głównym celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie działań aktywizujących to środowisko oraz promocja kultury akademickiej wśród seniorów.

Innowacje w otolaryngologii

Dnia 14 września 2017 r. w Hotelu Aquarius Prezydent Miasta Janusz Gromek otworzył II Ogólnopolską Konferencję "Innowacje w otolaryngologii: wyzwania- możliwości - perspektywy". Wykłady inauguracyjne prowadzili: gość specjalny - Europejski ekspert w otolaryngologii Patrick Bradley (UK), Konsultant Krajowy w dziedzinie otorynolaryngologii prof. Henryk Skarżyński oraz Sekretarz Generalny EHNS prof. Wojciech Golusiński.

V Senioralia

Szanowni Państwo. Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kołobrzegu serdecznie zaprasza do Kołobrzegu na V Kołobrzeskie Senioralia - Dni Seniora w dniach 15 i 16 września 2017 r.

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2015
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia