A A A
Spotkanie z Ernstem Schroederem

W dniu 21 sierpnia 2018 r. Prezydent Miasta Janusz Gromek spotkał się z przedstawicielami niemieckiego Związku Byłych Kołobrzeżan na czele z Ernstem Schroederem. W trakcie spotkania omawiano współpracę oraz zaplanowano występ niemieckiej grupy tanecznej we wrześniu w Kołobrzegu.

VI Polsko - Niemieckie Sympozjum Naukowe

Dnia 18 sierpnia 2018roku. w Kołobrzegu rozpoczęło się VI Polsko - Niemieckie Sympozjum Naukowe "Opieka medyczna w aspekcie 50-letniej współpracy Uczelni Medycznej z nadmorskim kurortem na przykładzie Poznania i Kołobrzegu".

Sesja Rady Miasta online

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w XLV sesji Rady Miasta on-line. Sesja odbędzie się w dniu 20 sierpnia 2018 r. o godz. 09:00 w dużej sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kołobrzeg, ulica Ratuszowa 13.

Wyprawka szkolna 2018

Pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników 1 do kształcenia ogólnego, w tym podręczników do kształcenia specjalnego lub podręczników do kształcenia w zawodach, dopuszczonych do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania, jest udzielana dla uczniów:

Święto Wojska Polskiego

W dniu 14 sierpnia 2018 roku Prezydent Miasta Janusz Gromek wziął udział w uroczystym apelu z okazji Święta Wojska Polskiego.  Prezydent Miasta na ręce dowódcy złożył podziękowania i wyrazy uznania dla pełnej poświęcenia postawy.

Święto Wojska Polskiego

Dnia 15 sierpnia 2018 r. o godzinie 10.00 w Bazylice Mniejszej w Kołobrzegu odprawiona zostanie Msza św. w intencji Ojczyzny i Wojska Polskiego z okazji Święta Wojska Polskiego. Po jej zakończeniu przedstawiciele służb mundurowych, władz wojewódzkich, powiatowych i miejskich złożą kwiaty pod pomnikiem I Marszałka RP Józefa Piłsudskiego.

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia