nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Breezy

14°C

Kołobrzeg

Breezy

Wilgotność: 71%

Wiatr: 34 km/h

  • 07 Lip. 2020

    Małe burze 18°C 13°C

  • 08 Lip. 2020

    Małe burze 17°C 12°C

A A A
Deratyzacja terenów zieleni

Zgodnie z treścią § 24 Rozdziału 8 Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miasto Kołobrzeg, przyjętego Uchwałą Nr XXXIX/600/18 Rady Miasta Kołobrzeg z dnia 30 stycznia 2018 r. w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miasto Kołobrzeg


(Dz.U. Województwa Zachodniopomorskiego z 13 marca 2018r, poz. 1199, właściciele nieruchomości zobowiązani są do przeprowadzania deratyzacji, co najmniej dwa razy w roku, obowiązkowo w marcu i październiku oraz każdorazowo w przypadku pojawienia się gryzoni na terenie nieruchomości. W myśl § 27 Rozdziału 8 Regulaminu, w przypadku terenów użyteczności publicznej obowiązek deratyzacji spoczywa na Gminie Miasto Kołobrzeg.


W budżecie miasta Kołobrzeg na rok 2019 zaplanowano, środki finansowe w kwocie 30 000 zł z przeznaczeniem na przeprowadzenie w miesiącach marzec i październik 2019 r. deratyzacji wysepki oraz skarpy wokół stawu na terenie w Parku im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego przy ul. Bogusława X, na terenie Skweru im. kdmr Stanisława Mieszkowskiego, Parku im. Stefana Żeromskiego oraz w pasie technicznym ul. Sułkowskiego wraz z przylegającym do drogi fragmentem Parku im. Aleksandra Fredry w Kołobrzegu.


Zgodnie z powyższym zobowiązaniem Prezydent Miasta Kołobrzeg powierzyła wykonanie przedmiotowego zadania p. Adamowi Kozera, prowadzącego Zakład Deratyzacji Dezynfekcji i Dezynsekcji, mającym swą siedzibę w Kołobrzegu przy ul. Morcinka 3.


Koszt realizacji umowy to 25 254,50 zł.


Uprzejmie informuję, że Wykonawca w dniu 2 października br. przystępuje do realizacji drugiego etapu prac, rozpoczynając od rozwieszenia odpowiednich informacji na w/w terenach – załączam treści formacji.


UWAGA!


W terminie 2 - 31.10.2019r. na terenie Parku im. generała Jana Henryka Dąbrowskiego, na wysepce oraz skarpie wokół stawu, wykładane będą preparaty deratyzacyjne. Zwierzęta należy wyprowadzać pod kontrolą, bezwzględnie na smyczy. Nie należy dotykać preparatów gryzoniobójczych.


UWAGA!


W terminie 2 - 31.10.2019r. na terenie Skweru im. kom. Stanisława Mieszkowskiego, Parku im. Stefana Żeromskiego oraz w pasie technicznym ul. Sułkowskiego wraz z przylegającym do drogi fragmentem Parku im. Aleksandra Fredry wykładane będą preparaty deratyzacyjne. Zwierzęta należy wyprowadzać pod kontrolą, bezwzględnie na smyczy. Nie należy dotykać preparatów gryzoniobójczych.

71589
Zdjęć w Galeriach
4982
Artykułów
3658
Wydarzeń
5.1KK
Unikalnych wywołań

Nadchodzące wydarzenia sportowe

Kołobrzeskie Kina: DKF "Sztorm" i Wybrzeże

Czworo dzieci i coś (Wybrzeże)
Coś się kończy, coś zaczyna (Wybrzeże)
	Zdrajca (Wybrzeże)
Obrazy bez autora (DKF)
Żegnaj mój synu (DKF)
Zdrajca (DKF)
Kino na leżakach
Ojciec (DKF)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia