nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
A A A
Kołobrzeska Karta Mieszkańca coraz bogatsza

Zakończyły się obrady IX sesji Rady Miasta Kołobrzeg. Radni dyskutowali nad szeregiem uchwał ważnych dla naszego miasta i jego mieszkańców. Na szczególne podkreślenie zasługują uchwały dotyczące programów, które znajdą się w Kołobrzeskiej Karcie Mieszkańca.


Radni podjęli złożone przez Prezydent Miasta Annę Mieczkowską, uchwały dające posiadaczom karty możliwość bezpłatnego wypożyczenia roweru miejskiego na 40 minut oraz wykupienie abonamentu za 60 zł na wszystkie strefy płatnego parkowania. KIEDY WCHODZĄ W ŻYCIE? Jak powiedziała Prezydent Miasta: "Dziękuję wszystkim radnym, którzy głosowali za podjęciem tych uchwał, wiem że mieszkańcy czekają na Kołobrzeską Kartę Mieszkańca. Kolejne programy sprawiają, że karta ułatwi codzienne życie Kołobrzeżan".


Warto także wspomnieć, że radni podjęli uchwałę dotyczącą powołania Rady Seniorów. Rada jako organ wspierający doskonale działają w wielu miastach, a jej powołanie w Kołobrzegu znacznie zwiększy wpływ seniorów na decyzje zapadające w samorządzie.


W nawiązaniu do wczorajszych informacji dotyczących Centrum Usług Wspólnych informuję, że Prezydent Miasta Anna Mieczkowska spotka się dziś z pracownikami tej jednostki. Rozmowy dotyczyły będą omówienia bieżących spraw w funkcjonowaniu CUW. Dodam, że nowy dyrektor, który pełni swoją funkcję od 1 maja 2019 r. zatrudniony został na mocy porozumienia pomiędzy jednostkami samorządu – Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Centrum Usług Wspólnych. Taka forma zatrudnienia jest przewidziana przez ustawę o samorządzie.

 

Kołobrzeska Karta Mieszkańca coraz bogatsza
Kołobrzeska Karta Mieszkańca coraz bogatsza
60453
Zdjęć w Galeriach
3513
Artykułów
3166
Wydarzeń
4.1KK
Unikalnych wywołań

Kołobrzeskie Kina: DKF "Sztorm" i Wybrzeże

Polityka (Wybrzeże)
Wyprawa Magellana (Wybrzeże)
Previous Next Play Pause
1 2

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia