Drukuj

Filmowe Lato w zasięgu Orange

Wydarzenie

Filmowe Lato w zasięgu Orange
Tytuł:
Filmowe Lato w zasięgu Orange
Kiedy:
Wt, 19. czerwiec 2018 - Cz, 21. czerwiec 2018
Kategorie:
Kina , Plener
Odsłony
5807

Opis

Po raz drugi rusza w trasę Filmowe Lato w zasięgu Orange. Jednym z przystanków jest Kołobrzeg. W plenerowym kinie będzie można zobaczyć m.in. "Jutro będziemy szczęśliwi" - wzruszającą opowieść o miłości córki i ojca, w którego wcielił się znany z "Nietykalnych" Omar Sy oraz "Last Vegas".


W ramach plenerowego kina, od czerwca do września zaprezentowanych zostanie kilkadziesiąt filmów w blisko 40 najpiękniejszych miejscowościach w całej Polsce. W repertuarze znalazły się takie pozycje, jak: oscarowy "La La Land" czy poruszająca komedia "Jutro będziemy szczęśliwi" z Omarem Sy’em w roli głównej. Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest sieć kin Multikino, a sponsorem Orange. - W czerwcu odwiedzimy województwa kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie i pomorskie. Trasę zainaugurujemy pokazem filmu "Królowie lata" w malowniczo położonym nad Brdą Koronowie – to tam widzowie poznają historię trzech 15-letnich kumpli. Joe, Patrick i Biaggio postanawiają przestać słuchać rodziców, uciec do lasu i wybudować dla siebie dom.Potem udamy się do nadnoteckiego Barcina, gdzie obejrzymy niezwykle zabawne "Najlepsze, najgorsze wakacje". Głównego bohatera od najgorszych wakacji uratuje nowo poznany przyjaciel Owen. Dotrzemy również do położonego w pradolinie rzeki Drwęcy Golubia-Dobrzynia, gdzie wraz z Jeanem Reno, znanym z "Leona zawodowca", przeniesiemy się na chwilę na południe Francji za sprawą pełnego pozytywnej energii, ciepła i humoru "Lata w Prowansji". Odwiedzimy też dwie najbardziej znane polskie miejscowości uzdrowiskowe, czyli Ciechocinek i Kołobrzeg, gdzie zagramy m.in. "Jutro będziemy szczęśliwi" - wzruszającą opowieść o miłości córki i ojca, w którego wcielił się znany z "Nietykalnych" Omar Sy oraz "Last Vegas". Dotrzemy ponadto do pierwszej stolicy Polski - Gniezna, położonego na Pałukach Żnina i pomorskiego Cieplewa. Zacumujemy w Porcie Jachtowym w Krynicy Morskiej, a następnie przeniesiemy się w pobliże największego w Europie zamku krzyżackiego w Malborku, gdzie obejrzymy francuski przebój 2014 roku, czyli komedię "Za jakie grzechy, dobry Boże?", która zgromadziła dotychczas 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w reszcie Europy! Wieczorne pokazy w naszym wakacyjnym kinie plenerowym to doskonały pretekst do spotkania w towarzystwie rodziny, przyjaciół, czy znajomych. Warto już teraz sprawdzić, kiedy i gdzie przetną się nasze wakacyjne ścieżki – mówią Organizatorzy.


W ciągu trzech letnich miesięcy Filmowe Lato w zasięgu Orange pojawi się wszędzie tam, gdzie Polacy wypoczywają w okresie letnim. Stanowić będzie doskonałą alternatywę do spędzenia czasu w gronie najbliższych. Zagości zarówno w popularnych kurortach: Mikołajki, Szklarska Poręba Krynica Morska, jak i malowniczo położonych miejscowościach – Tleń, Osie, Olecko i Czaplinek. Zaparkuje przy tężniach w Ciechocinku oraz w Kołobrzegu, Gołdapi, Cisnej, Inowrocławiu, Rabce-Zdrój i Szczawnicy. Umiejscowione będzie także nad Parsętą, Drwęcą i Nogatem. Zacumuje nad przystaniami mazurskich jezior i na plażach Bałtyku. Pojawi się w takich krainach, jak: Pałuki, Kaszuby, Kujawy, Lubelszczyzna, Podlasie i Suwalszczyzna. Dotrze też na Mazury Garbate i do serca Puszczy Białowieskiej. Widzowie będą mieli ponadto niecodzienną okazję brać udział w projekcjach w otoczeniu Tatr, Karkonoszy i Połonin Bieszczadzkich.


W Kołobrzegu wszystkie projekcje odbędą się na tarasie i na plaży w pobliżu Marine Hotel.


HARMONOGRAM PROJEKCJI W CZERWCU
: