Drukuj
Kategoria: Kultura
Odsłony: 2808
Scena Młodzieży w Kołobrzegu

Podczas imprezy pn. SCENA MŁODZIEŻY gościć będziemy młodzieżowy grupy artystyczne z Polski, Litwy i Łotwy, współpracujące ze sobą od blisko 10 lat: ArtCrew z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży, Tralalala ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1 dla osób niepełnosprawnych w Policach, SMILE z Centrum Kultury w Solecznikach (Litwa), Cemodans - z Rezekne (Łotwa).

 

Młodzież z Polski, Litwy i Łotwy gra dla dzieci!
30.06.2016, godz. 12:30, scena plenerowa RCK

Grupy te organizują co roku międzynarodowe warsztaty artystyczne, podczas których przygotowywane i prezentowane są spektakle artystyczne, widowiska plenerowe, teledyski z udziałem uczestników warsztatów.

Podczas SCENY MŁODZIEŻY w Kołobrzegu również nagrywać będziemy fragmenty do naszych nowych teledysków. Program imprezy skierowany jest do dzieci, oczywiście zapraszamy całe rodziny. Rozpoczęcie o godz. 12.30 - scena plenerowa RCK w Kołobrzegu. W programie: pokazy artystyczne grup z Polski, Litwy i Łotwy (m.in. koncerty, taniec nowoczesny) gry i zabawy, stoiska artystyczne dla dzieci.

Organizatorem imprezy są Akademia Młodzieży i Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu. Impreza jest częścią projektu międzynarodowej wymiany młodzieży dofinansowanej ze środków programu edukacyjnego ERASMUS+.