nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Zachmurzenie

15°C

Kołobrzeg

Zachmurzenie

Wilgotność: 73%

Wiatr: 35.40 km/h

  • 27 Maj 2018

    Zachmurzenie 22°C 12°C

  • 28 Maj 2018

    Częściowe zachmurzenie 27°C 15°C

A A A
Wiosenne Po(d)rywy

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na atrakcyjne popołudnie przygotowane przez aktywnych kołobrzeskich seniorów. Wraz z kołobrzeskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku i kabaretem Pend-do-lini zapraszamy na program kabaretowy pt. "Wiosenne po(d)rywy", bo jak śpiewa inny polski kabaret (Rak): Jesień jak zawsze jest smutna, lato to czas do radości, zima jest dobra dla dzieci, a wiosna sprzyja miłości.

"Wiosenne po(d)rywy" to program satyryczny dotyczący aktualnych problemów społeczno - politycznych ........ i nie tylko. Kabaret Pend-do-lini wystąpi w składzie: Jadwiga Wawrzonek, Maria Mołodowicz, Zofia Matys i Teresa Brzozowska. Program przygotował i wyreżyserował Zbyszek Mieszczak. Kabaret Pend-Do-Lini Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kołobrzegu powstał w marcu 2015 roku. Tworzą go 4 panie: Maria Mołodowicz, Jadwiga Wawrzonek, Zofia Matys i Teresa Brzozowska Program reżyseruje, pisze teksty i opracowuje Zbyszek Mieszczak. Kabaret bawił swoimi występami publiczność kołobrzeską między innymi podczas IV Kołobrzeskich Senioraliów Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Dnia Seniora, wystąpił również w I Przeglądzie Teatrów i Kabaretów UTW województwa zachodniopomorskiego INDEX 2016, gdzie otrzymał wyróżnienie za odwagę w poruszaniu aktualnych tematów (kwiecień 2016).

Dodatkową atrakcją będzie pokaz mody dwóch stylów: eko i glamour pt. „Ekologia@Glamour” przygotowany przez uczestników Kołobrzeskiego Klubu Seniora i Dziennego Domu Pomocy dla Seniorów. Kołobrzeski Klub Seniora jest miejscem spotkań mieszkańców Kołobrzegu w wieku 60 i więcej lat, nieaktywnych zawodowo. Uczestnictwo w Klubie jest nieodpłatne. Klub rozpoczął działalność 19 września 2016 r. w ramach Sekcji AKYWNY SENIOR prowadzonej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu.

Działalność Klubu koncentruje się na organizacji różnych form aktywności Seniorów oraz na integracji pomiędzy Seniorami, a środowiskiem lokalnym. Klub wspiera rozwój zainteresowań i pasji uczestników, promuje twórczą kreatywność oraz proekologiczne spojrzenie na otaczający nas świat. Połączeniem tych elementów jest między innymi przygotowany przez Seniorów pokaz mody na które w imieniu Klubu serdecznie zapraszamy. Zapraszamy we wtorek 23 maja o godz. 17.00 do sali widowiskowej RCK. Bilety w cenie 1 zł do nabycia w kasie.

Kołobrzeskie Kina: DKF "Sztorm" i Wybrzeże

Futrzaki ruszają na ratunek (Wybrzeże)
Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie (Wybrzeże)
Nie jestem czarownica (DKF)
Previous Next Play Pause
1 2 3

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia