A A A
Spektakl "Ważne sprawy"

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza dzieci wraz z rodzicami na Poranek Młodego Widza. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 27.08.2017 na scenie plenerowej RCK. O godz. 11:00 rozpoczynamy zajęciami plastycznymi oraz zabawami animacyjnymi.

Zaś o godz. 13:00 zaprezentujemy spektakl "Ważne sprawy" w wykonaniu teatru ruchu Fundacji Sztuka Ciała. Bohaterowie "Ważnych spraw" to czwórka rodzeństwa, która została w domu bez nadzoru rodziców. Sytuacja ta jest początkiem wielu przygód, które rozgrywają się na pograniczu rzeczywistości i dziecięcej wyobraźni.

Motywem przewodnim są wątki dotykające "ważnych spraw" w życiu małego człowieka - spraw, które dorosłym mogą wydawać się błahe i nieistotne. Spektakl pokazuje jak ważna jest współpraca oraz wspieranie się w trudnych sytuacjach – rodzeństwo, mimo swoich przywar i wad, dzięki wspólnemu działaniu pokonuje wszelkie przeciwności. Okazuje się, że każdy z nich jest cennym członkiem drużyny ponieważ każdy jest inny i posiada właściwe tylko sobie umiejętności.

  • Spektakl pantomimy dla widzów od 4 lat
  • Autorką zdjęć jest Marta Więcek
  • Wstęp na zajęcia oraz spektakl jest bezpłatny

Serdecznie zapraszamy

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
 

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia