nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Pochmurnie

1°C

Kołobrzeg

Pochmurnie

Wilgotność: 59%

Wiatr: 24.14 km/h

  • 03 Sty. 2019

    Breezy 3°C 0°C

  • 04 Sty. 2019

    Pochmurnie 6°C 0°C

A A A
Poranki Młodego Widza

Miło nam poinformować, że Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu ponownie otrzymało dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w kwocie 50 tys. zł na projekt Poranki Młodego Widza. W terminie 23.09.-25.11.2018 zrealizujemy 9 wydarzeń teatralnych połączonych z zajęciami plastycznymi i zabawami animacyjnymi.


Do projektu zaprosiliśmy teatry dobrze znane młodym miłośnikom teatru: Teatr Atofri z Poznania, Teatr Animacji z Poznania, Teatr Lalki "Tęcza" ze Słupska, Teatr Małe Mi z Wrocławia. Ponadto zobaczymy Teatr Klinika Lalek z Wolimierza, Teatr Lalka w Trasie z Wrocławia, Teatr Lalek "Pleciuga" ze Szczecina oraz Teatr Głowa Mała ze Szczecina. Zabawy animacyjne poprowadzi Dziecięca Strefa Kreatywnej Zabawy BABAKUBA z Kołobrzegu.


Cena biletu na spektakl: 8 zł. Zajęcia plastyczne i zabawy animacyjne: wstęp wolny. Bardzo gorąco zapraszamy dzieci do udziału w naszym projekcie.


Startujemy 23 września 2018 wyjątkowo o godz. 10.00. W Sali widowiskowej zaprezentujemy spektakl "Dziób w dziób" w wykonaniu Teatru Lalki "Tęcza" ze Słupska. Bilety: 8 zł. Kto nie skacze… ten nie gołąb..! A z całą pewnością nie gołąb z naszego osiedla. Dlaczego nie tolerujemy "obcych", a inność traktujemy jak zagrożenie? Jak przekonać grupę, by otworzyła się na kogoś z zewnątrz? Uczą tego gołębie z Teatru Tęcza. Właściwie gang gołębi.


Osiedlowa grupa do zadań specjalnych, aktualnie zjednoczona koniecznością dokonania zemsty na Kotce, za śmierć szefa… Śmierć zresztą wysoce niepewną… No i czym tak naprawdę jest odwaga? O tym z kolei przekonamy się poznając Przemka, który nawet gołębiem nie jest… Wróblem jest, po prostu, szarym takim… Wszystkie te postaci na jednym podwórku umiejscawia Malina Prześluga, wybitna autorka sztuk dla dzieci, pozwalając im mówić językiem prosto z blokowiska, językiem zwyczajnym, bliskim młodej widowni. Spektakl mimo tego, że porusza niełatwe problemy, niełatwe zwłaszcza dziś, daje widzom dużą dawkę zabawy. Spektakl adresowany jest do widzów od lat 6.


Po spektaklu zapraszamy na warsztaty plastyczne oraz zabawy animacyjne, które potrwają do godziny 13:00. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego


PLAKAT

poranki-palat

Kołobrzeskie Kina: DKF "Sztorm" i Wybrzeże

Corgi, psiak Królowej (Wybrzeże)
Całe szczęście (Wybrzeże)
Kurier (Wybrzeże)
Jak wytresować smoka 3 (Wybrzeże)
Szczęśliwy Lazzaro (DKF)
Wszyscy wiedzą (DKF)
Green Book (DKF)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia