Drukuj
Kategoria: Kultura
Odsłony: 1200
Stanisława Celińska "Malinowa"

Zachęcamy do rozpoczęcia andrzejkowego wieczoru w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu wraz ze znakomitą polską aktorką teatralną, filmową i telewizyjną o niezwykle wszechstronnym talencie w tym wokalnym – Stanisławą Celińską z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.


Artystka przedstawi swoją najnowsza płytę, której premiera miała miejsce 25 maja br. "Malinowa…" to nowa, studyjna płyta, wyczekiwana przez wielbicieli artystki od sukcesu "Atramentowej", która osiągnęła status podwójnej Platynowej Płyty, zainspirowana spotkaniami i rozmowami z fanami.
Stanisława Celińska kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej pieśniarki, która wie jak przyciągnąć słuchacza i na czas koncertu wprowadzić w kameralny nastrój.


W warstwie tekstowej materiał to w większości autorskie teksty Stanisławy Celińskiej i trzy piosenki napisane przez Dorotę Czupkiewicz. Za muzykę, aranżacje i produkcję - podobnie jak przy poprzednich płytach - odpowiedzialny jest Maciej Muraszko, który tym razem wzbogacił ją o nowe brzmienia. Niespodzianką jest utwór Ja-tu, Ty-tam zaśpiewany w duecie z Piotrem Fronczewskim oraz gościnny udział akordeonisty Marcina Wyrostka.


30.11.2018 GODZ. 19.00, SALA WIDOWISKOWA RCK

STANISŁAWA CELIŃSKA Z ZESPOŁEM

POD KIEROWNICTWEM MACIEJA MURASZKO "MALINOWA..."


Bilety na koncert w cenie: 30 zł (normalne), 25 zł (ulgowe) do nabycia w kasie RCK.