nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Breezy

16°C

Kołobrzeg

Breezy

Wilgotność: 51%

Wiatr: 29 km/h

  • 06 Cze. 2020

    Przelotne opady deszczu 17°C 10°C

  • 07 Cze. 2020

    Częściowe zachmurzenie 19°C 10°C

A A A
Domowe przesłuchania

Cykl "domowych przesłuchań" zabierze Was w podróż do mieszkań polskich artystów, którzy w kameralnych okolicznościach, podzielą się swoimi refleksjami wokół warunków izolacji i przebywania w czterech kątach.


Nasi goście opowiedzą o swoich ulubionych rytuałach i sięgną również po wspomnienia z dzieciństwa. Nie zabraknie rekomendacji kulturalnych, a także prób snucia wizji artystycznych po okresie pandemii. Wierzymy, że dzięki swobodnej formule, nieco lepiej poznacie rodzimych wykonawców i zdecydujecie się spędzić z ich muzyką, niełatwe chwile zamknięcia i dystansu społecznego. 


Oly. | domowe przesłuchanie #1


Oly. to jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek art-popowych. Pochodząca z Nałęczowa, a obecnie stacjonująca w Poznaniu artystka komponuje melancholijne, zabarwione subtelną elektroniką piosenki. W 2015 roku sumptem wytwórni Nextpop ukazał się jej debiutancki album Home. To materiał pełen szlachetnych, minimalistycznych odcieni szarości i chłodnego światła skandynawskich inspiracji. Album promowały single Afterlife oraz The Loneliest Whale On Earth z udziałem islandzkiego wokalisty, Low Roara.  Swój materiał prezentowała na wielu festiwalach muzycznych: grała dla publiczności Open’era, Halfwaya, Spring Breaka, Liveurope Showcase oraz podczas Europejskich Targów Muzycznych.


23 listopada 2018 ukazał się drugi album wokalistki zatytułowany Rzeczy, których nie mówię kiedy jestem dorosła. Na płycie znalazło się 15 piosenek nagranych po polsku i angielsku. W nagraniach poznaniankę wspierał Andrzej Konieczny – młody aranżer, producent płyt oraz wykonawca wielu partii instrumentalnych. Przy singlowym utworze Zniknę zniknę palce maczał Smolik, a There Is No One to duet Oly. Z Baaschem.


Obserwuj Oly.: olyofficial | #oly.music


Kasia Lins | domowe przesłuchanie #2


Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała album „Wiersz ostatni”, który spotkał się z doskonałym odbiorem zarówno ze strony słuchaczy jak i krytyków. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzuje gęsta atmosfera oraz kinematograficzny nastrój. Kasia występowała m.in. na 55. KFPP w Opolu na Scenie Alternatywnej, Open’er Festival oraz festiwalu Męskie Granie. W 2019 była dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyk (w kategoriach Album roku pop alternatywny oraz w kategorii Autor roku). 29 maja 2020 odbędzie się premiera drugiego albumu zatytułowanego „Moja wina”, który promują single: „Rób tak dalej” i „Koniec świata”.


Obserwuj Kasie Lins: kasialinsofficialpage | kasialins | www.youtube.com/user/kasialins/featured

 

Kasia Lins | domowe przesłuchanie #2
Oly. | domowe przesłuchanie #1
71589
Zdjęć w Galeriach
4982
Artykułów
3658
Wydarzeń
5.1KK
Unikalnych wywołań

Nadchodzące wydarzenia sportowe

Kołobrzeskie Kina: DKF "Sztorm" i Wybrzeże

Sala samobójców. Hejter (Wybrzeże)
Bayala i ostatni smok (Wybrzeże)
Dżentelmeni (Wybrzeże)
Previous Next Play Pause
1 2 3

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia