nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Pochmurnie

15°C

Kołobrzeg

Pochmurnie

Wilgotność: 98%

Wiatr: 6 km/h

  • 10 Lip. 2020

    Przelotne opady 20°C 15°C

  • 11 Lip. 2020

    Breezy 17°C 13°C

A A A
Otwarcie lata

Pandemia nie odpuszcza, chociaż złagodzono większość obostrzeń, ilość notowanych dziennie zachorowań wciąż niepokoi. Nie odpuszcza również Kołobrzeg nieustannie zapraszając turystów do korzystania z licznych jego uroków w bezpiecznych warunkach.

Tu w mieście rozumiemy, że kończąc czwarty miesiąc naszpikowany zakazami i nakazami wszyscy potrzebujemy spokoju, relaksu, wytchnienia… Dlatego właśnie chcemy Wam rzucić Koło Ratunkowe, w tym przypadku będzie nim… piosenka, bo ta jak wiadomo jest dobra na wszystko.


27 czerwca ulicami miasta poruszał się będzie specjalny muzyczny autobus, na pokładzie którego ekipa kołobrzeskich muzyków dowodzona przez Adama Herbatę Herbowskiego grać będzie i śpiewać piosenkę pt. „Koło ratunkowe” z muzyką Adama Herbowskiego i tekstem Hani Dziubińskiej-Kopki. Produkt na wskroś lokalny, a takie cenione są w dzisiejszych czasach najwyżej. Premiera piosenki miała miejsce 24 maja podczas koncertu z okazji Dni Kołobrzegu, który zarejestrowany został w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury bez udziału publiczności, teraz idziemy krok dalej wychodząc, a nawet wyjeżdżając z nią na kołobrzeskie ulice. Chcemy dotrzeć do jak największej ilości mieszkańców bez konieczności ryzykownego gromadzenia ich w jednym miejscu. Na to jeszcze przyjdzie czas, kiedy będzie bezpieczniej. O tym, że warto poczekać przekonacie się po usłyszeniu próbki brzmiącej z pokładu muzycznego autobus. Zapraszamy!


Ekipa Muzycznego Autobusu:

Adam "Herbata" Herbowski, Dariusz Dąbrowski, Rafał Kowalkowski, Bartosz "Tytus" Jasiński, Irek Misiak, Jan Trafas, Szymon Kosydor, Nikodem Zagada, Adam Bentlewski, Oliwia Żukowska, Anastazja Studzińska, Michał Starzyński, Piotr Wojnicz Michalina Herbowska, Marysia Murek.


W godz. od 12:00 do 14:00 zobaczycie i usłyszycie nas na ulicach miasta: będziemy m. in. w porcie pasażerskim, w centrum miasta przy ratuszu, dzielnicy uzdrowiskowej (Chopina - Sikorskiego) i Jedności Narodowej - (Arciszewskiego).


Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
zaprasza na imprezę plenerową 
27.062020 (sobota), godz. 12.00 - 14.00

71589
Zdjęć w Galeriach
4982
Artykułów
3658
Wydarzeń
5.1KK
Unikalnych wywołań

Nadchodzące wydarzenia sportowe

Kołobrzeskie Kina: DKF "Sztorm" i Wybrzeże

Żegnaj mój synu (DKF)
Zdrajca (DKF)
Kino na leżakach
Ojciec (DKF)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia