nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Pochmurnie

1°C

Kołobrzeg

Pochmurnie

Wilgotność: 59%

Wiatr: 24.14 km/h

  • 03 Sty. 2019

    Breezy 3°C 0°C

  • 04 Sty. 2019

    Pochmurnie 6°C 0°C

A A A
 "Przygody kota w butach" Teatru Lalki "Tęcza"

W najbliższą niedzielę (25.10.2015) zapraszamy na kolejne spotkanie z teatrem, sztuką i zabawą w ramach Poranków Młodego Widza. O godz. 11.00 w sali widowiskowej RCK zaprezentujemy spektakl "Przygody kota w butach" w wykonaniu Teatru Lalki "Tęcza" ze Słupska. Po spektaklu zapraszamy na warsztaty plastyczne oraz zabawy animacyjne, które potrwają do godz. 14.00. Wstęp wolny za okazaniem bezpłatnych wejściówek.

 

UWAGA! Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na spektakl z uwzględnieniem czasu na szatnię! Bezpłatne wejściówki są ważne tylko do godz. 11.00, po tym czasie udostępniamy puste fotele widzom bez wejściówek?

Teatr Lalki "Tęcza" o spektaklu:

"Czy kiedykolwiek słyszeliście o kocie, który nosił buty i był z nich bardzo dumny? Z pewnością nie! My pragniemy przedstawić Wam przygody najsprytniejszego kocura na świecie! Historia ta wydarzyła się dawno, dawno temu. Otóż pewien młynarz nierówno rozdzielił swój majątek pomiędzy trzech synów. Dwaj starsi otrzymali młyn i osła, a najmłodszy - Janek jedynie kota.... Niezrażony niesprawiedliwym podziałem Janek wyrusza w świat. Kot postanowił pomóc swojemu nowemu właścicielowi. Janek i sympatyczny zwierzak szybko się zaprzyjaźniają, a próbą ich braterstwa jest wspólna podróż pełna przygód i porywającej muzyki. W drodze spotykają wiele barwnych postaci, które uczą młodzieńca pracowitości i wiary we własne siły. Czy każde marzenie da się spełnić? Niełatwy to plan, ale dla Kota w butach nie ma rzeczy niemożliwych! Władysław Owczarzak uzupełnił ponad trzystuletnią historię o współczesne wątki i melodyjne, pełne radosnej energii piosenki. W ten sposób stara bajka o gadającym zwierzaku, który pomaga wzbogacić się najmłodszemu z trzech synów młynarza, nabrała nowych znaczeń i bogatej oprawy. Uczy dzieci, jak osiągnąć sukces i jak odnaleźć się we współczesnym świecie. To także opowieść o sile przyjaźni, miłości i potrzebie pielęgnowania marzeń. Historia została śpiewająco opowiedziana przez aktorów naszego Teatru. Na piękne przedstawienie zapraszamy wszystkie dzieci i miłośników zwierząt futerkowych!"

Spektakl ma formę tzw. "żywego planu" i trwa 1 godz. 10 min. z przerwą.
Serdecznie zapraszamy!
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Kołobrzeskie Kina: DKF "Sztorm" i Wybrzeże

Słodki koniec dnia (Wybrzeże)
Niedobrani (Wybrzeże)
Robaczki z zaginionej dżungli (Wybrzeże)
Słodki koniec dnia (DKF)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia