A A A
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego

Strzelcy nie tylko wyjeżdżają na zawody ale również sami organizują. Właśnie takie zawody pod nazwą Mistrzostwa Pomorza Zachodniego odbyły się na strzelnicy myśliwskiej przed Trzebiatowem. Zorganizowano 8 stanowisk strzeleckich z których strzelano 3 konkurencje, dwie pistoletowe i jedna karabinowa.

Odra Opole vs Kotwica Kołobrzeg 1:2

Wielką niespodziankę sprawili piłkarze Kotwicy Kołobrzeg, pokonując w Opolu lidera rozgrywek 2:1. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo, gdyż to piłkarze Odry w początkowej fazie meczu stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki.

Media vs Kołobrzeżanie

Fundacja Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Autyzmem i Inną Niepełnosprawnością "Zwyczajnie żyć" 9 czerwca, na Stadionie Miejskim organizuje charytatywny mecz piłki nożnej. To już trzecia impreza, w której amatorska drużyna gospodarzy Media i Przyjaciele zmierzy się z drużyną Kołobrzeżan.

Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego i Lubuskiego

Tym razem w Gorzowie Wielkopolskim 13.05.2017r. przeprowadzono kolejną edycję Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego i Lubuskiego szkół gimnazjalnych w pływaniu. W zawodach wzięli udział: Gabriela Ławrynowicz, Mei Lin Wang, Kacper Kolańczyk i Arkadiusz Góral.

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2015
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia