A A A
Akcja: Bezpiecznie Nad Wodą

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz WOPR Oddział Powiatowy w Kołobrzegu zapraszają do udziału w akcji profilaktycznej "Bezpiecznie nad wodą". Wydarzenie odbędzie się z udziałem ratowników WOPR w dniu 1 maja w godzinach 11.00 do 16.00 na plaży przy Kołobrzeskim Molo (lewa strona).

Pływacki sezon

Zawodnicy MKP Kołobrzeg w miniony weekend reprezentowali Kołobrzeg na dwóch imprezach sportowych w Poznaniu i Gryfinie. W Poznaniu w dniach 21-23.04.2017r. odbyły się, cieszące się coraz większą popularnością wśród pływaków z całej Polski i zagranicy, zawody o nazwie International Swimming Cup Poznań 2017.

NBA... walka o półfianły

Po pierwszym spotkaniu w tej parze ćwierćfinałowej trudno było szukać optymizmu wśród fanów BASKETU, jednak przebieg spotkania był dość zaskakujący. BASKET tak jak w pierwszym pojedynku mocno rozpoczął i uzyskał kilka punktów przewagi nad wyżej notowanym rywalem.

Gimnazjada, Bobolice

Kołobrzescy strzelcy zaczęli już przygotowania do wrześniowych Mistrzostw Polski. Dlatego udali się do Bydgoszczy na Puchar Polski z zamiarem sprawdzenia swojego sprzętu do poszczególnych konkurencji oraz samemu wystartować w takich konkurencjach w jakich nie maja możliwości brać udziału, ponieważ nikt w okolicy takich nie organizuje.

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Sunrise Festival
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia