A A A
Sebastian Karaś ponownie zmierzy się z Bałtykiem

Sebastian Karaś - Mistrz Polski w pływaniu podejmie drugą próbę przepłynięcia Bałtyku. Pływak chce pokonać 100 km odcinek Kołobrzeg-Bornholm w ramach projektu „100 km wpław przez Bałtyk”. Więcej dowiemy się w najbliższy czwartek, planowana jest konferencja prasowa w tej sprawie.

Nie dokończony bieg...Grossglockner 2017/ Austria

Kaprun to Alpejska malownicza miejscowość położona w Austriackich Alpach na wysokości 786 m.n.p.m. w kraju związkowym Salzburg u stop lodowca Kitzsteinhorn oraz niemal u podnóża najwyższego szczytu Austrii Grossglockner 3. 798 m.n.p.m. Dookoła jest 14 lodowców i ok. 300 szczytów powyżej 3.000 m. wysokości. Zbigniew Malinowski, Ultra Malina jak mówią przyjaciele wybrał się wraz z kilkoma z Temu Ultrasów na wspólną przygodę do urokliwej Alpejskiej krainy.

Turniej Finałowy o Mistrzostwo Polski w Piłce Nożnej Plażowej

Już w najbliższy czwartek 27.07. o godz. 8:30 na Plaży Centralnej rozpocznie się Turniej Finałowy o Mistrzostwo Polski w Piłce Nożnej Plażowej. Mecze będą rozgrywane przez 4 dni. Oprócz walki o standardowe Mistrzostwo Polski odbędą się także Mistrzostwa Polski Kobiet, Młodzieżowe Mistrzostwa Polski oraz baraże o awans do ekstraklasy.

Rowerem po desce na wodzie

Po raz osiemnasty w Kołobrzegu zostaną rozegrane zawody w jeździe rowerem na desce po wodzie. Ta niezwykle tajemnicza nazwa kryje w sobie bardzo widowiskową konkurencję. Uczestnicy mają do przejechania dwudziestojednometrowy odcinek deski o szerokości trzydziestu centymetrów.

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2015
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia