A A A
Mistrzostwa Polski FTS w 10-cu Tańcach

Zapraszamy serdecznie na największe wydarzenie taneczne w naszym regionie MISTRZOSTWA POLSKI FTS w 10-ciu Tańcach, które odbędą się 24 i 25 marca w Hali Milenium w Kołobrzegu. Przez dwa dni najlepsze polskie pary będą rywalizować o tytuł Mistrza Polski Federacji Tańca Sportowego w kategoriach: Juniorzy, Młodzież, Młodzież Starsza, Dorośli i Seniorzy.

Mecz, który trzeba wygrać

Niestety w Stargardzie nie udało się sprawić niespodzianki, ale już tylko godziny dzielą naszą drużynę od kolejnego starcia. W środowy wieczór na własnym parkiecie podejmiemy KSK Noteć Inowrocław. To będzie bardzo ważne spotkanie w kontekście walki w play-outach. Nie da się ukryć, że sytuacja naszej drużyny na ten moment jest bardzo zła, ale każde zwycięstwo będzie wpływało pozytywnie na atmosferę w szatni.

Czternaście zmian prowadzenia

W sobotę, 17 marca, Energa Kotwica spotkała się z liderem tabeli; stargardzką Spójnią. Pierwsza odsłona zawodów wyrównana była tylko do czwartej minuty i do stanu 5:6. Później zdecydowanie, aż do trzynastopunktowej przewagi, lepiej szło gospodarzom . Na sześć zbiórek ofensywnych stargardzian, goście odpowiedzieli tylko dwoma.

Basen Milenium po przerwie

Po trwającej prawie dwa tygodnie przerwie technicznej na basenie Milenium pragniemy poinformować że od niedzieli 18 marca 2018 roku basen z powrotem w pełni dostępny jest do Państwa dyspozycji. Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszego obiektu.

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia