A A A
Kołobrzeżanie na "Gigantach Siatkówki"

W miniony weekend w Szczecinie organizowany był turniej charytatywny "Giganci Siatkówki". W "Azoty Arena" rywalizowały po 2 najlepsze zespoły siatkarskie z Polski i Niemiec - PGE SKRA BEŁCHATÓW, ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE oraz BERLIN RECYCLING VOLLEYS, VfB Friedrichshafen. Impreza miała na celu zebranie środków na 3 etap operacji serduszka małego chłopca - Gracjana.

 

Dzięki uprzejmości p. Janusza Gromka uczniowie Gimnazjum nr 1 w Kołobrzegu oraz zawodnicy UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI mogli uczestniczyć w tym wspaniałym sportowym wydarzeniu. Grupa ok. 50 kołobrzeskich młodych siatkarzy i siatkarek miała możliwość kibicowania czołowym europejskim drużynom w których znajdowali się polscy mistrzowie świata - m.in. Mariusz Wlazły, Michał Winiarski, Karol Kłos czy Dawid Konarski. Ataki na pułapie 370 cm oraz zagrywki z prędkością piłki ok. 120km/h stworzyły dla uczniów Gimnazjum nr 1 w Kołobrzegu wspaniałe widowisko. Oczywiście nie można zapomnieć o pamiątkowych "fotkach" naszej młodzieży ze swoimi sportowymi idolami. Najważniejsze jest jednak to, że mogliśmy dołożyć swoją "cegiełkę" w walce o zdrowie Gracjana!

Uczniowie i trenerzy Gimnazjum nr 1 w Kołobrzegu oraz UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI jeszcze raz serdecznie dziękują p. Januszowi Gromkowi za umożliwienie wyjazdu na tak wspaniałe sportowe widowisko.

Kołobrzeżanie na
Kołobrzeżanie na
Kołobrzeżanie na
Kołobrzeżanie na
Kołobrzeżanie na
Kołobrzeżanie na
Kołobrzeżanie na

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Sunrise Festival
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia