nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Słoneczny

8°C

Kołobrzeg

Słoneczny

Wilgotność: 92%

Wiatr: 11.27 km/h

  • 23 Maj 2018

    Słoneczny 18°C 7°C

  • 24 Maj 2018

    Słoneczny 20°C 10°C

A A A
Regat Planet Baltic Cup

W najbliższy weekend zaplanowano III edycję imprezy żeglarskiej Regat Planet Baltic Cup. Jak informują organizatorzy trzeci edycja imprezy odbędzie się w dniach 20-21. Wystartują w niej głównie młodzi żeglarze z województwa zachodniopomorskiego. Regaty zostały wpisane do oficjalnego kalendarza Okręgowego Związku Żeglarskiego w klasie ORC w regionie.

Oprócz jachtów startujących w ORC tradycyjnie na starcie spotkają się zawodnicy klasy Sigma Active oraz startujący według przelicznika NHC. Podczas III edycji organizatorzy będą również gościć najmłodszych żeglarzy startujących w klasie Optimist. Wyścigi optymistów rozegrane zostaną w zależności od warunków na głównym akwenie regat lub wewnątrz kołobrzeskiego portu.

Całość imprezy rozpocznie się odprawą w Marinie Solnej w sobotę o godzinie 9:30. Same zawody rozpoczną się około godz. 11:00 na redzie portu między molo a falochronem. Z plaży i mola będzie można oglądać zmagania kilkunastu jednostek. Wszystkie wyścigi będą na żywo komentowane ze stanowiska na molo a impreza zakończy się rozdaniem nagród i wspólnym grillem po godzinie 18 w Marinie Solnej.

W niedzielę zaplanowano powtórkę z udziałem wszystkich jednostek. To niewątpliwie nowy sposób celebrowania rozpoczynającego się sezonu żeglarskiego. Organizatorzy mają nadzieję, że impreza na stałe wpisze się w kalendarz żeglarskich wydarzeń. i turystów obserwujących wyścigi. Oficjalne zakończenie imprezy zaplanowano na godz. 14.00... e-kg.pl

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia