nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Zachmurzenie

15°C

Kołobrzeg

Zachmurzenie

Wilgotność: 73%

Wiatr: 35.40 km/h

  • 27 Maj 2018

    Małe burze 22°C 12°C

  • 28 Maj 2018

    Częściowe zachmurzenie 27°C 15°C

A A A
Kotwica Kołobrzeg vs GKS Tychy 0:2

W meczu rundy wstępnej Pucharu Polski zespół Kotwicy Kołobrzeg przegrał z pierwszoligowym GKS Tychy 0:2. Po dokonanych wzmocnieniach drużyna z Tych wymieniana jest w gronie faworytów do wygrania rozgrywek na zapleczu ekstraklasy.

Natomiast nasz zespół po spadku do trzeciej ligi jest w trakcie przebudowy i szykowany do rozgrywek, których inauguracja nastąpi 12 sierpnia. Był to pierwszy występ Biało-Niebieskich w takim składzie personalnym i trzeba przyznać że na tle faworyzowanego przeciwnika drużyna prezentowała się bardzo dobrze. O przegranej Kotwicy zadecydowała końcówka spotkania, w której nasi zawodnicy opadli z sił i nie byli w stanie skutecznie bronić dostępu do własnej bramki. Na ławce rezerwowych Kotwicy zasiadło natomiast dwóch juniorów oraz dwóch zawodników rezerw.

Trener Daniel Kokosiński chciał skorzystać w tym spotkaniu z dwóch zawodników Akademii , ale prośba o włączenie ich do kadry pierwszego zespołu spotkała się z odmową władz AP. W tej sytuacji ostatnie piętnaście minut z kontuzją grał Łukasz Szymański a Łukasz Włodarczyk w końcowych minutach słaniał się na nogach ze zmęczenia. Bramki dla drużyny gości strzelili Michał Fidziukiewicz w 75 oraz Daniel Tanżyna w 81 minucie meczu.

Spotkanie pokazało, że w zespole jest duży potencjał. Trener Kokosiński ma natomiast jeszcze miesiąc na skompletowanie składu i zgranie zespołu.

15 lipca 2017, 18:00 - Kołobrzeg (Stadion Miejski)
Kotwica Kołobrzeg 0-2 GKS Tychy
Michał Fidziukiewicz 75, Daniel Tanżyna 81

Kotwica: 1. Marcin Michalak - 32. Tomasz Prejs, 28. Mateusz Słodowy, 6. Tomasz Wypij, 10. Tomasz Rydzak - 8. Łukasz Szymański, 17. Michał Danilczyk, 16. Michał Michurski (86, 4. Stanisław Ruszczak), 18. Mateusz Świechowski, 7. Łukasz Kacprzycki - 99. Łukasz Włodarczyk (90, 77. Mateusz Zaniewicz).

Tychy: 22. Rafał Dobroliński - 26. Maciej Mańka, 29. Łukasz Bogusławski, 27. Daniel Tanżyna, 21. Remigiusz Szywacz, 18. Dawid Abramowicz - 6. Dawid Błanik, 28. Łukasz Matusiak (71, 11. Wojciech Szumilas), 24. Adrian Łuszkiewicz, 3. Marcin Radzewicz (46, 10. Piotr Ćwielong) - 20. Michał Fidziukiewicz (90, 8. Nikolas Wróblewski).

  • żółte kartki: Rydzak - Matusiak, Tanżyna
  • sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź)
     

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia