A A A
Rowerem po desce na wodzie

Po raz osiemnasty w Kołobrzegu zostaną rozegrane zawody w jeździe rowerem na desce po wodzie. Ta niezwykle tajemnicza nazwa kryje w sobie bardzo widowiskową konkurencję. Uczestnicy mają do przejechania dwudziestojednometrowy odcinek deski o szerokości trzydziestu centymetrów.

Ostatnie trzy metry są o szerokości szesnastu centymetrów. Deski ułożone są na dętkach pływających po wodzie. Zwycięzcą zostaje osoba, która przejedzie najdłuższy dystans. Wszyscy bez względu na pokonaną odległość lądują w wodzie.

W kilkunastoletniej historii zawodów tylko kilku uczestnikom udało się pokonać cały odcinek deski. Jak będzie teraz ? Będzie można się przekonać na własne oczy 12 sierpnia. Początek zabawy w sobotę o godz. 11.00 w basenie szkolnym Portu Jachtowego. Mimo , iż do imprezy pozostało sporo czasu ruszyły zapisy wszystkich chętnych do udziału w tym wydarzeniu.

Zgłoszenia przyjmowane są w Tawernie Portowej przy ul. Warzelniczej lub bezpośrednio u Antoniego Szarmacha - tel.: 606 999 561 tylko do 7 sierpnia. Na uczestników czeka wiele ciekawych nagród, m.in. rejsy wędkarskie.

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia