A A A
Ekowyprawa rowerowa Bałyk 2017

Dominik Dobrowolski wystartuje na rowerze 31 lipca w Szczecinie, popedałuje do Świnoujścia, a później przez Międzyzdroje, Kołobrzeg, Koszalin, Darłowo, Słupsk, Hel, Trójmiasto, Elbląg i zakończy swoją wyprawę 12 sierpnia w Braniewie. W Kołobrzegu zapraszamy na parking pod sklepem Biedronka przy ulicy Trzebiatowskiej 29, gdzie 2 sierpnia w godzinach od 10.00 do 15.00 w planie eko quizy z nagrodami dla mieszkańców i turystów. Do wygrania między innymi ekokoszulki "Andrzeja, co rysuje"

Fundacja ProKarton promując swoje motto - Pamiętaj, aby po wypiciu soku w kartoniku wyrzucić opakowanie do właściwego pojemnika, ponieważ żadne opakowanie nie powinno trafić na składowisko odpadów - zaprasza także do udziału w ekologicznych konkursach, w ramach których będą ufundowane pyszne soki i napoje w kartonikach.

Partnerami wyprawy Cycling Recycling są: Remondis Electrorecycling, Electro-System Organizacja Odzysku i sieć sklepów Biedronka. Więcej informacji o inicjatywach Dominika Dobrowolskiego znajdą Państwo na stronie www.cycling-recycling.eu

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia