A A A
XX Międzynarodowy Puchar Prezydenta Miasta Sieradza karate Kyokushin

W sobotę, 09 września br. odbył się 20. Międzynarodowy Puchar Prezydenta Miasta Sieradza karate Kyokushin. Organizatorem był Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai kierowany przez shihan Roberta Wajgelta. Udział w imprezie wzięło 200 zawodników reprezentujących blisko 40 ośrodków z Rosji, Czech, Niemiec i Polski.

Zawodnicy walczyli w przepisach Kyokushin World Federation KWF i WKF World Karate Federation (karate olimpijskie). Sędzią głównym był Shihan Andrzej Drewniak, sędzią technicznym Shihan Robert Kopciowski, a sędzią WKF był Grzegorz Powrożnik. Julia startowała w kategorii kata dziewcząt 10-11 lat. Po pierwszej turze wykonując taikioku kata sono ni, otrzymała najwyższe noty i śmiało weszła do finału (kwalifikuje się czwórka). W drugiej turze wykonała pinian sono ni.


Wykonane w finale przez Julkę kata sędziowie ocenili najwyżej, tym samym Julka zajęła pierwsze miejsce. Nie zwalniamy tempa, 30 września wojewódzka olimpiada młodzieży w Szczecinku, tam konkurencje, kata, kumite i kata synchroniczne. To jest nasz następny cel sportowy, wszyscy ostro pracujemy nad formą i techniką.

 

GALERIA FOTO

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia