nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Przelotne opady deszczu

3°C

Kołobrzeg

Przelotne opady deszczu

Wilgotność: 92%

Wiatr: 30.58 km/h

 • 11 Gru. 2018

  Rain 5°C 2°C

 • 12 Gru. 2018

  Rain And Snow 2°C -1°C

A A A
3. kolejka NBA

MEGATOUR przyzwyczaił już do występów w mocno okrojonym składzie lecz na mecz z ŻULICKIM CENTRUM OGRODNICZYM przystąpił w minimalnym wymaganym pięcioosobowym zestawieniu. Faworyt ŻULICKI natomiast wręcz odwrotnie mógł spokojnie rotować ustawieniem i przed rozpoczęciem pojedynku niewielu dawało szanse na podjęcie jakiejkolwiek walki.


Pierwsze minuty zdawały się potwierdzać wszelkie oczekiwania co do przebiegu spotkania, ŻULICKI szybko uzyskał dziesięciopunktową przewagę. W drugiej części pierwszej odsłony to jednak MEGATOUR dyktował warunki na parkiecie i na koniec tej odsłony zredukował straty do zaledwie dwóch oczek. ŻULICKI podrażniony przystąpił z dużym animuszem do drugiej kwarty i szybko odbudował dwucyfrową przewagę, w dużej mierze za sprawą skutecznego w tej części meczu Grzegorza Arabasa. Trzecia odsłona bez większych emocji obie drużyny prezentowały podobną efektywność w ataku i obronie lecz z lekką przewagą ŻULICKIEGO. Ostatnia odsłona spotkania przyniosła nieoczekiwany zwrot wydarzeń MEGATOUR skutecznie atakował kosz rywala i uniemożliwiał poczynania ofensywne ŻULICKIEGO, który pierwsze punkty w tej części zdobył dopiero w 7 minucie. Ostatecznie MEGATOUR zdołał jedynie postraszyć faworyta i trzeba przyznać że w każdym dotychczasowym meczu obecnego sezonu mało brakowało, żeby bilans tej drużyny wyglądał zupełnie inaczej.


MEGATOUR - ŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE 73:80

(21:23 | 17:26 | 15:19 | 20:12)

Najlepsi strzelcy:

 • MEGATOUR: Kowalczyk A. 26(2), Skubisz J. 14, Kisiel M. 12 (1)
 • ŻULICKTRUM OGRODNICZE: Arabas G. 16 (4), Semenowicz Z. 16 (2), Satro K. 15


BALTICUS do spotkanie z BASKETEM przystąpił nie w najsilniejszym składzie lecz z przebiegu minionego jak i obecnego sezonu był zdecydowanym faworytem, tym bardziej że BASKET stawił się na mecz bez niezwykle istotnego gracza w osobie Pawła Pichety. od pierwszych minut zarysowała się przewaga BALTICUSA choć nie była ona tak znacząca jak można się było tego spodziewać. BASKET w tym sezonie prezentuje się zdecydowanie lepiej, czego niestety nie potwierdzał w pierwszych dwóch odsłonach spotkania. BALTICUS spokojnie kontrolował przebieg spotkania i bez większych problemów po trzech kwartach prowadził różnicą 24 punktów. W czwartej odsłonie BASKET przypomniał o swoim charakterze i zaangażowaniu w obecnych rozgrywkach co zaowocowało znaczną poprawą gry ofensywnej i defensywnej. Wynik spotkania również znacząco uległ zmianie i ostatecznie BASKET zdołał zmniejszyć rozmiary porażki do 15 punktów. BALTICUS odniósł kolejne zwycięstwo i plasuje się w czubie tabeli, BASKET mimo ambitnej postawy nadal nie zaznał smaku zwycięstwa.


BASKET - BALTICUS 73:88

(16:23 | 6:15 | 19:27 | 32:23)

Najlepsi strzelcy:

 • BASKET: Żołnierczuk P. 36 (3), Wiśniewski B. 16, Bukowiński M. 10
 • BALTICUS: Żukowski P. 25 (2), Małetko A. 21 (6), Włodarczyk D. 14 (1)


Spotkania AKROPOLISU i ZETBUDU można określić mianem "świętej wojny", zawsze wzbudzają dużą dawkę emocji i przeważnie kończą się nieznaczną przewagą jednej bądź drugiej drużyny. AKROPOLIS do zawodów przystąpił bez kilki podstawowych graczy lecz wzmocniony Kamilem Rduchem, ZETBUD natomiast w niemal pełnym składzie. Wspomniane różnice kadrowe były widoczne na parkiecie od pierwszych minut, a ZETBUD z każdą kolejną minutą zyskiwał płynność i pewność w swoich poczynaniach. AKROPOLIS próbował przeciwstawiać się twardą obroną jednak kombinacyjna walka ZETBUDU nie pozostawiała przeciwnikowi wielu okazji do skutecznej defensywy. Dość osamotniony w poczynaniach ofensywnych Radosław Radomski nie był w stanie dotrzymać kroku rozpędzonemu przeciwnikowi i mimo jednopunktowej wygranej w trzeciej kwarcie przez AKROPOLIS to było wszystko na co było stać tego dnia wspomniany zespół. ZETBUD w ostatniej odsłownie jeszcze bardziej podkręcił tempo gry i ostatecznie odniósł zasłużone wysokie zwycięstwo, co wskazuje na coraz lepszą formę aktualnego Mistrza.


AKROPOLIS - ZETBUD 68:99

(12:21 | 11:23 | 20:19 | 25:36)

Najlepsi strzelcy

 • AKROPOLIS: Radomski R. 33 (1),Rduch K. 15 (1), Ziemkiewicz P. 12 (1)
 • ZETBUD: Ziegler S. 21 (7), Jasiński D. 18, Djurić M. 17 (1)

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia