A A A
Mityng Pływacki Laguna Cup

25 listopada 2017r. to data Ogólnopolskiego Sprawdzianu Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej w pływaniu, który odbył się w Gryfinie. W imprezie sportowej znanej pływakom pod nazwą Mityng Pływacki Laguna Cup wzięło udział 10 klubów pływackich z naszego regionu. Nie zabrakło oczywiście zawodników MKP Kołobrzeg.


Zawody przeznaczone były dla zawodników 12-letnich i młodszych, i w tych kategoriach wiekowych kołobrzeżanie walczyli o medale. Najlepiej spisał się Szymon Biłeńki, który w kat. 10 lat przywiózł trzy krążki.: dwa srebrne, za starty na 50m stylem dowolnym i 50m stylem motylkowym oraz jeden brązowy za 100m stylem zmiennym. Za wyścig na 50m stylem klasycznym 10 letni Aleksander Pujanek stanął na drugim stopniu podium. Kolejny kołobrzeski „żabkarz” 9 letni Alan Fedasz również wywalczył srebro.


Srebrnym medalem może się pochwalić także Blanka Biedrzycka, która w trudnej konkurencji 50m stylem motylkowym osiągnęła drugi czas wśród 9-latek. Trenerką młodych pływaków jest Justyna Muracka, która jest bardzo zadowolona ze startów i osiągniętych wyników.

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia