A A A
Fanza Kołobrzeg mistrzem MLPS

Fanza Kołobrzeg została zwycięzcą Międzypowiatowej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn. W rozgrywkach, które prowadzone były od października wystartowało 7 zespołów z naszego regionu. Rozgrywki przeprowadzone zostały dwuetapowo - systemem ligowym oraz turniejowym. Pierwszy etap odbywał się systemem każdy z każdym na zasadzie mecz i rewanż.


Następnie zespoły przystępowały do dwóch turniejów w których rywalizowały o kolejne ligowe punkty. Etap ligowy był na tyle wyrównany, że 5 zespołów pozostawało w walce o ostateczny triumf w MLPS. Po turnieju w Gryficach w walce pozostały Pawlaki Gościno, Fanza Kołobrzeg oraz UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Fanza Kołobrzeg po zwycięstwie w Gryficach zapewniła sobie komfortowe rozstawienie w perspektywie walki o zwycięstwo w turnieju.


O wejście do finału walczyły w bezpośrednim spotkaniu Pawlaki Gościno oraz UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Było to bardzo zacięte spotkanie pełne wspaniałych siatkarskich zagrań, z którego ostatecznie zwycięsko wyszedł zespół Pawlaków Gościno. Stawką bezpośredniego spotkania było zwycięstwo w turnieju i w ostatecznej klasyfikacji MLPS. Ostatecznie tytuł mistrzowski zdobyła Fanza Kołobrzeg przed Pawlakami Gościno oraz UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Organizatorem rozgrywek był UKS OPP Powiat Kołobrzeski.

informacje.kolobrzeg.pl

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia