nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
A A A
O kolejną wygraną w hali Milenium z Wałbrzychem

W najbliższy piątek o godzinie 18:30 podejmować będziemy kolejnego beniaminka 1 ligi koszykówki - drużynę Górnika Trans.eu Wałbrzych. Drużynę skazywaną przed sezonem przez ekspertów do walki o miejsca 14-16 - czyli w kręgu, których aktualnie obraca się nasza drużyna, natomiast Górnik po rozegraniu prawie połowy meczów rundy zasadniczej plasuje się na 7 pozycji z równą ilością zwycięstw i porażek (po 7).


Drużyna, która w stu procentach podporządkowała się wielkiemu (dosłownie i w przenośni) talentowi swojego lidera znanego skądinąd z gry również w barwach Kotwicy Kołobrzeg Piotrowi Niedźwiedzkiemu. Żeby uzmysłowić jak ważnym graczem dla Górnika jest Piotr wystarczy zerknąć na statystyki zespołu. Przewodzi On w 10 pozycjach statystycznych drużyny - średniej ilości punktów zdobywanych na mecz, skuteczności z rzutów za 2 pkt., skuteczności z rzutów z gry, średniej ilości zbiórek w ataku na mecz, średniej ilości zbiórek w obronie na mecz, średniej ilości zbiórek na mecz, średniej ilości wymuszonych fauli na mecz, średniej ilości bloków na mecz, średniej wartości wskaźnika Eval i średniej wartości wskaźnika ± na mecz. Oprócz niego jeszcze tylko jeden zawodnik z Wałbrzycha przekracza średnio 10 punktów zdobywanych co mecz - jest nim Hubert Kruszczyński. Ale w głównej mierze od zatrzymania/zminimalizowania wkładu jaki wnosi dla drużyny Niedźwiedzki zależeć będzie końcowy wynik meczu.


O ile w meczu z KS Księżak Syntex Łowicz celem do osiągnięcia sukcesu była gra „w pomalowanym” to w meczu z Górnikiem istotny będzie sprawnie działający obwód. Drużyna z Wałbrzycha zajmuje drugie miejsce w lidze pod względem średniej ilości zbiórek na mecz, trzecie jeśli idzie o średnią ilość bloków na mecz natomiast jest na ostatnim miejscu w lidze jeśli idzie o celne i wykonywane oraz skuteczność w rzutach za 3 punkty i średniej ilości strat na mecz.


Kotwica dotychczas rywalizowała z zespołem z Wałbrzycha trzynastokrotnie i historia jako zdecydowanego faworyta wskazuje nasz zespół - 10 zwycięstw (w Kołobrzegu 6 - 1). Czy uda się utrzymać dobrą passę w rywalizacji z Górnikiem oraz przedłużyć serię „domowych” zwycięstw do 4??


W tym meczu swoje „kamienie milowe” mogą osiągnąć:

  • JAKUB ZALEWSKI POTRZEBUJE 22 PUNKTÓW ABY MIEĆ 200 W BARWACH KOTWICY
  • ŁUKASZ BODYCH POTRZEBUJE 9 PUNKTÓW ABY MIEĆ 900 W BARWACH CZARODZIEJÓW
  • ŁUKASZ BODYCH POTRZEBUJE 2 ZBIÓREK ABY MIEĆ 550 W BARWACH KOTWICY
  • SZYMON RYŻEK POTRZEBUJE 5 ASYST ABY MIEĆ 50 W BARWACH CZARODZIEJÓW
  • PAWEŁ LASOTA POTRZEBUJE 6 ZBIÓREK ABY MIEĆ 200 W BARWACH KOTWICY


Zachęcamy do wspólnego kibicowania naszej drużynie. Niech sprawią nam przedświąteczny prezent pod choinkę i odniosą jakże ważne zwycięstwo.

60453
Zdjęć w Galeriach
3513
Artykułów
3166
Wydarzeń
4.1KK
Unikalnych wywołań

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia