nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
A A A
Wrócić Na Zwycięską Ścieszkę

Już jutro o godzinie 16:00 rozegramy kolejny mecz wyjazdowy. Będzie to drugi z trzech spotkań wyjazdowych z rzędu Czarodziei z Wydm. Walczyć będziemy z ostatnim w tabeli SKK Siedlce. Co ciekawe w drużynie z Siedlec doszło do zmiany na ławce trenerskiej.


Debiut trenera Radosława Soji nie należał do udanych, ponieważ w meczu ostatniej kolejki ulegli Biofarmowi 90-83. Spotkanie nie należało do jednostronnych i do końca meczu wynik był otwarty.


SKK to drużyna preferująca szybką grę co pokazują statystyki w postaci 2 miejsca pod względem średniej ilości oddanych rzutów w meczu (66,8 rzutu na mecz). Zespół ten lubi również rzucać dużo za 3 i jeśli będzie im siedzieć, chociażby jak w spotkaniu z pierwszej rundy na początku meczu w Kołobrzegu możemy mieć spore problemy. Dowodem na to jest drugie miejsce pod względem wykonywanych rzutów za 3 punkty (średnio 28 rzutów za 3 w meczu).


W drużynie z Siedlec można wyróżnić dwóch zdecydowanych liderów w postaci drugiego strzelca ligi Bartosza Wróbla ze średnią 20 punktów na mecz oraz Rafała Króla jedenastego strzelca ligi rzucającego ponad 15 punktów na mecz oraz zbierającego średnio 8 piłek na mecz co daje mu 9 miejsce w lidze. Warto dodać, że w zespole SKK występuje dobrze znany z występów w Kołobrzegu doświadczony podkoszowy Maciej Strzelecki.


Dotychczas oba zespoły spotykały się pięciokrotnie z czego 4 zwycięstwa padły łupem Kotwicy. Bilans w Kołobrzegu to 3-0, natomiast w Siedlcach 1-1. Ostatnie spotkanie tych drużyn w pierwszej rundzie tego sezonu zakończyło się wygraną Energa Kotwicy 89-93. Niestety mecz ten nie będzie transmitowany na żywo. Przypominamy, że sponsorem tytularnym Kotwicy jest Grupa Energa S.A.


Ciekawostki statystyczne:

  • ADRIAN SULIŃSKI POTRZEBUJE 1 PUNKTU ABY MIEĆ 500 W BARWACH KOTWICY
  • SZYMON RYŻEK POTRZEBUJE 1 ASYSTY ABY MIEĆ 50 W BARWACH KOTWICY
  • GRACJAN DOBRIAŃSKI POTRZEBUJE 8 PUNKTÓW ABY MIEĆ 200 W BARWACH CZARODZIEJÓW
  • DAMIAN JANIAK POTRZEBUJE 6 ASYST ABY MIEĆ 100 W BARWACH KOTWICY
60453
Zdjęć w Galeriach
3513
Artykułów
3166
Wydarzeń
4.1KK
Unikalnych wywołań

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia