Drukuj
Kategoria: Sport
Odsłony: 711
w KTC się dzieje

W piątek 31.05.2019 na ulicach darłowskiego rynku walczyli o Puchar Burmistrza Darłowa w kryterium ulicznym. Trasa wyścigu nie należy do łatwych i lubianych mimo wszystko nasi kolarze jak zawsze dali nam mnóstwo radości.


Pokazali,że nigdy się nie poddają i walczą do końca - szczególny szacunek dla Ksawerego Andrzejewskiego- kraksa na pierwszym okrążeniu a potem długa samotna walka aby nie zostać zdublowanym.


W kategorii Młodziczka:


W kategorii Młodzik:


W kategorii Żakini:


W kategorii Żak:

 

XXI Edycja Pucharu Polski w Kolarstwie Kobiecym Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w Kolarstwie Szosowym Kobiet Dąbki- Jarosławiec


01.06.2019 - jazda indywidualna na czas


Młodziki:


Młodziczka:


Żak:


02.06.2019 - wyścig ze startu wspólnego.


Po wspaniałej współpracy naszych młodzików i pięknym finiszu pod górę na III miejscu nasz zawodnik: Kacper Wójcicki - ale nie byłoby tego sukcesu gdyby nie kolega klubowy Oliwier Wrześniewski, który ostatecznie ukończył wyścig na VIII miejscu.


Młodziczki:


Żakinie:


Żaki:


W Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie kobiet Na drugim miejscu nasza młodziczka Kornelia Braun.


KTC Kołobrzeg odnosi sukcesy nie tylko w Polsce! w dniu 2 czerwca 2019 r. w Berlinie w triathlonie "Der Hauptstadttriathlon" nasza zawodniczka Sophie Niewiadomski zdobyła drugie miejsce w kategorii dziewczynki rocznik 2007 i czwarte miejsce w kategorii OPEN na 62 startujących (chlopcy i dziewczeta).


KTC Kołobrzeg od jakiegoś czasu prowadzi zbiórkę funduszy na zakup busa niezbędnego do wyjazdów na zawody. Do tej pory udało nam się zebrać ponad 5 000 zł. Teraz jest realna szansa na zdobycie 100 000 zł i zakup bezpiecznego busa dla młodych kolarzy. KTC Kołobrzeg jako jedna z 45 wybranych z całej Polski organizacji zakwalifikowała się do programu " odLottowa jazda". Od 1 czerwca do 15 września musimy wyjeździć największą liczbę kilometrów. Wystarczy pobrać darmową aplikację Fundacji LOTTO - odLottowa Jazda, zarejestrować się, wybrać KTC Kołobrzeg i wyjeżdżać kilometry!!! W imieniu swoim i swoich kolarzy prosimy o wsparcie i kilometry dla nas!

 

w KTC się dzieje
w KTC się dzieje
w KTC się dzieje
w KTC się dzieje
w KTC się dzieje
w KTC się dzieje
w KTC się dzieje
w KTC się dzieje
w KTC się dzieje
w KTC się dzieje
w KTC się dzieje
w KTC się dzieje
w KTC się dzieje