Drukuj
Kategoria: Sport
Odsłony: 786
Jeszcze takiej imprezy biegowej w Kołobrzegu nie było!

W dniu 26 września 2019 (czwartek) o godzinie 18:00 na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Śliwińskiego w Kołobrzegu odbędzie się lokalny 5 PKO Bieg Charytatywny z Biegam Bo Lubię. To bieg wyjątkowy, bowiem nie będzie liczyło się miejsce które zajmiesz, ale liczba okrążeń które pokonasz.


Twoja aktywność zostanie przeliczona na złotówki, a uzyskaną w ten sposób kwotę Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże na wsparcie edukacji pozaszkolnej w dziecięcych placówkach. Tak więc każdy z nas może poprzez pokonanie przynajmniej jednego okrążenia może zostać darczyńcą.


Na 26 września 2019 szykujcie 5-cio osobowe drużyny!!! (jeśli nie masz drużyny - nic straconego na miejscu na pewno uda się skompletować drużynę).Będziemy biegać sztafety. Do przebiegnięcia mamy w ciągu jednej godziny jak największą ilość okrążeń stadionu. Start w biegu jest całkowicie darmowy.


Dla każdego uczestnika przewidziany jest drobny poczęstunek, napoje regeneracyjne zaś dla trzech najlepszych sztafet medale i nagrody rzeczowe.


Zapisy na stronie Facebook Biegam Bo Lubię Kołobrzeg, lub bezpośrednio przed startem. Jak to bywa przy biegach drużynowych i sztafetach zapowiada się mega rywalizacja, ale i jednocześnie extra zabawa. Zaproście znajomych, rodzinę, sąsiadów do udziału lub dopingu.


Program zawodów:


Szczegółowe informacje:
Krzysztof Biedrzycki tel. 503 689 113
Łukasz Sobczyk tel. 692 443 385