A A A
Nieruchomości

Mam zaszczyt przedstawić Państwu Miasto Kołobrzeg, najpiękniejsze i największe uzdrowisko w Polsce. Kołobrzeg na mapie Europy jest już od ponad 1000 lat. Różne były jego dzieje i historia, jednak niezmiennie pozostawał źródłem bogactwa jego mieszkańców oraz społeczeństw, do których należał. Dziś Kołobrzeg jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Każdy zna lecznicze zalety wynikające z naszego położenia i posiadanych zasobów naturalnych. Jod, złoża borowinowe, źródła wód mineralnych, kojąca bliskość morza sprawiają, że z roku na rok wzrasta liczba gości i odwiedzających.

Przejrzysta strona - Biuletyn Informacji Publicznej

Miasto Kołobrzeg zostało laureatem konkursu "Przejrzysta strona BIP" organizowanego przez MSWiA przy wsparciu Sputnik Software. Konkurs składał się z 3 etapów. W pierwszym etapie rozesłanych zostało 2809 ankiet do JST (jednostek samorządu terytorialnego): 2414 gmin, 65 miast na prawach powiatu, 314 powiatów, 16 województw.

Lider Cyfrowej Administracji "Złota M@łpa"

Urząd Miasta Kołobrzeg został nagrodzony za podejmowanie aktywnych i skutecznych działań na rzecz rozwoju cyfrowego. W tegorocznej edycji konkursu o statuetkę "Złotej Małpy" Kołobrzeg zwyciężył w kategorii Lider Cyfrowej Administracji, w której nagrody są przyznane odrębnie gminom miejskim, miejsko - wiejskim, wiejskim i powiatom ziemskim.

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia